ВХОД
Вернуться

Банк з кредитиним лімітом на карточці що хоче те робить!

Kosmos9923 Kosmos9923
23 апреля 2015, 00:00
1
не засчитана
Вже не одноразово банк в одностороньому порядку змінює ліміт на мої карточці… Першого разу коли без мого відома був змінений, банк взагалі не повідомив мене, а ж поки я не міг зробити покупки в магазині (через недостачу коштів), тоді я подзвонив в банк і мені сказали що банк повідомив мене…тоді я багато раз дзвонив в банк щоб хтось пояснив мені по яких причинах і на яких підставах без мого відома банк змінив ліміт на карточці… навіть деякі співробітники баку просто ложили трубку під час розмови… також в інтернет-банкінгу були проблеми — мені постійно показувало що в мене є ліміт на карточці, коли спілкувався з оператором мені повідомляли що ліміту немає і інформація ще не обновилася і скоро все буде показувати нормально… ця проблема була мабуть протягом 3-4 місяців якщо не більше… сьогодні також була проблема при зміні ліміту… тільки на цей раз прийшла смс про зміну ліміту в які я мало що зрозумів… одним словом банк не дбайливо ставиться до своїх клієнтів!

Комментарии (2)

+
0
PrivatBankQM
PrivatBankQM
23 апреля 2015, 13:37
ПриватБанк
#
Добрий день!
Дякуємо Вам за звернення!
Розмір кредитного ліміту встановлюється кожного клієнта індивідуально і залежить від безлічі факторів, наприклад, як:
— Наявність довідки про доходи, закордонного паспорта або документів, що підтверджують володіння майном;
— Кредитна історія в ПриватБанку і в УБКІ (http://ubki.ua/);
— Наявність депозитів, поточних рахунків, платежів, інших продуктів ПриватБанку і т.п.

Якщо спочатку встановлений ліміт банком нижче, ніж Ви розраховували, рекомендуємо активно використовувати банківські продукти і надалі, можливо, його збільшення, про що будете проінформовані SMS-повідомленням.
+
0
PrivatBankQM
PrivatBankQM
23 апреля 2015, 13:37
ПриватБанк
#
Також Ви можете самостійно подати у Приват 24 заявку для розгляду можливості зміни кредитного ліміту. Заявка подається за допомогою меню Ще — Карти — Змінити кредитний ліміт. Подані заявки і відповідь по ним буде доступний в цьому ж меню (кнопка Архів заявок).
Заявка на зміну ліміту розглядається Банком протягом 3 банківських днів. Про результати Ви будете також проінформовані SMS-повідомленням.

З повагою, ПриватБанк

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться
 
Title
окно закроется через 20 секунд