Кидалово,а не банк!!!!

Зоя Чернова Зоя Чернова
26 апреля 2014, 21:56
Люди я не можу заспокоїтись… Це ж аферисти!!! Взяли в кредит духовку та газову поверхню, чотири місяці без комісії з п«ятого + комісія банку, з 6.05.2014р повинні платити комісію, захотіли погасити до того часу, а нам нарахували подвійну комісію, тому що хочемо сплатити завчасно!!! Та це ж БРЕД! Два тижня перед цим я дзвонила і уточняла суму до повного погашення, сьогодні їм знову подзвонила, сума вже виросла на 150 грн.я в шоці… вони нам нарахували подвійну комісію, тому що ми погашаємо достроково та не попередили їх за 5 робочих днів, до дати погашення(6.05.2014р)Де таке робиться?! Так ми самі винні, що не взяли лупу та не прочитали умови договору(((Короче, козли рідкісні, хай подавляться! Люди не звязуйтесь з цим банком ані в якому разі!!!

slippylol
slippylol
30 апреля 2014, 17:47
Шановна Зоя, в тому і проблема наших людей, що ви підписуєте не прочитавши, в кредитному договорі все чітко описано, це сугубо ваші проблеми, що ви не ознайомились. Чому з 10 клієнтів знайдеться Зоя, яка через власну недбалість пише «козли рідкісні, хай подавляться! Люди не звязуйтесь з цим банком ані в якому разі!!!». Через даний банк був оформлений не один кредит, кредитна картка і чомусь все було закрито і погашено без проблем.