greeka greeka
18 февраля 2016, 12:57
Нікому і ніколи не рекомендую звертатися в даний банк, а також в жодному разі не брати кредит в цьому банку навіть в розмірі 10 грн! Обслуговування жахливе, відношення до клієнтів залишається бажати кращого, в разі протермінування на тиждень, одразу розпочинаються нав«язливі дзвінки незважаючи на час! Постійні погрози зі сторони банку, безліч погрозлих смс ....і т.п. Дізнатися залишок по кредиту — це написання міліону паперу, дзвінків та походів у відділення! На письмові звернення не відповідають, хамське ставлення — одним словом нікому не рекомендую!!! А також банк в одностороньому порядку змінює відсоткову ставку та нараховує штраф! Платіж зараховується протогям 5-ти днів, постійно потрібно подавати докази сплати, дивно де перебувають гроші до моменту зарахування?
ПУМБ
PUMB
PUMB
18 февраля 2016, 13:51
Доброго дня!
Приносимо вибачення за можливі незручності.
Нагадуємо, що банк ПУМБ завжди своєчасно повідомляє користувачів про майбутню зміну тарифів: pumb.ua/.
Ви можете залишити свій відгук в формі зворотного зв'язку на нашому сайті: pumb.ua/ua/pravda/feedback/. Наші колеги по управління якістю займуться розслідуванням.