Афери з депозитами від ПУМБ

kriviyrih kriviyrih
25 сентября 2014, 16:21
Хочу повідомити Вас про шахрайські дії банку ПУМБ по відношенню до вкладників. Банк пропонував такі депозити, як Прогресивний, Щодня та пропонує Зростаючий. Даний банківський продукт являється аферой. Оскільки банк обіцяє високу ставку, а фактично платить значно меньше. Суть афери полягає в тому, що клієнтові, як завжди дається прайс по депозитам. Дані депозити мають найвищі відсоткові ставки. Звичайно клієнти, я наприклад, побачивши ставку 21 % річних чи 25 % річних звикши, що суму вкладу треба перемножити на цю ставку і отримаєш фактичну суму відсотків по депозитам, вибрав цей депозит. Працівники ПУМБ оформлюють договір (див додаток) і все ніби чудово. Але насправді відсотки нараховуються по ставкам місячним, а не річній. Прицьому в договорі сума відсотків цифрами не пишеться, щоб клієнт цього не помітив. Перерахувавши відсотки отримав середньозважений відсоток 16 % депозит Прогресивний по якому обіцяли 21 %. Як з’ясовується 21 % — це лише останній місяць із 18 місяців. Хоча в банку, в рекламі фігурував саме 21 % річних. А в договорі все написано по іншому. Я маючи економічну освіту зрозумів цю аферу лише через 11 місяців. Чудово було аби ви заборонили банкам встановлювати такі нечесні депозити. Я особисто більше вкладати кошти в Перший Український Міжнародний Банк не буду. Мало того, що валюта виросла на 60 % за півроку (з 8,2 грн до 13 грн), уряд ввів податок з депозиту 15 %, ще й банкіри лохотрони придумують. А не думають, хто їм після цього грощі довірить.
ПУМБ
25 сентября 2014, 18:44
Доброго дня! Не можемо погодитись з вашими оцінками. Хочемо зазначити, що в усіх рекламних матеріалах ПУМБ тощо завжди чітко виконуються законодавчі вимоги. Банк веде абсолютно прозору політику щодо своєї діяльності, і умови будь-яких послуг доступні всім бажаючим як у самих відділеннях, так і на сайті банку. Прямо зараз будь-хто може ознайомитись із умовами, у т.ч процентними ставками, депозиту «Зростаючий», який є аналогом «Прогресивного», про який ви згадуєте, на сайті банку тут: pumb.ua/ua/private_clients/deposits/flexible/growing_deposit/
Нам дуже прикро, що наші співробітники у відділенні банку не допомогли людині з економічною освітою розібратися в такому стандартному для багатьох банків продукті, як депозит із прогресивною ставкою. Радимо підвищити свою фінансову грамотність за допомогою Wikipedia або долучившись до наших спільнот у соціальних мережах.
Перепрошуємо за можливі незручності. Бажаємо фінансових успіхів!

25 сентября 2014, 19:59
Артур, Кривой Рог
Перший раз чую про депозит із прогрессивною ставкою — це чистий води афера на розвод клієнтів, щоб не платить обіцяну річну ставку. ПУМБ — це брехливе лайно. А своїх спеціалістів ви навпаки навчили, що підсовувать клієнтам. Тим більше депозит без можливості дострокового розірвання, якби в договорі було написано дострокове розірвання, то ще якось можно було пояснить прогресивну ставку, а так це афера, щоб замаскувати реальний відцоток. Який складає 16 %, а на всіх плакатах міста висіло 21 % річних.
25 сентября 2014, 20:01
Артур, Кривой Рог
Щоб не платить обіцяну річну ставку.
25 сентября 2014, 20:01
Артур, Кривой Рог
Тікайте всі з ПУМБа там дурять.