streamy streamy
18 января 2017, 15:42
Я є клієнтом банку, та користуюся послугами банку понад 5ть років.

Позитивні сторони роботи з банком:

1) Достатня кількість банкоматів, включаючи банкомати дружної мережі.
2) Проблем зі зняттям готівки з поточних карткових рахунків не має.

Негативні сторони:

1) В той час, як Україна довгий час приоритезує розвиток приватного підприємництва як основної та приоритетної єкономічної моделі в країні, ПУМБ — наче загубився у минулому, років так на 10-20, та ігнорує вектор розвитку країни. Чому? Томущо банк суттєво обмежує свої послуги для приватних підприємців, а орієнтуется виключно на співробітництво з великими компаніями та з найманими робітниками(ті, що працюють за трудовою книжкою).

2) Приватний підприємець не має можливості отримати будь яку кредитну картку в банку, навіть будучи клієнтом банку та маючи постійні надходження коштів у цому ж банку.

3) Відсутність стаціонарного телефону є одним з головних приводів для відмови у споживчому кредиті.

4) При зверненні на гарячу лінію, попри заяви співробітника в тому, що з вами зв'яжутся та нададуть відповідь, ви маєте великий шанс його не дочекатись.

Висновки: ПУМБ банк зручно використовувати лише для отримання свої доходів, інші сервіси дуже сирі. Особисто я буду продовжувати здійснення свої найулюбленіших операцій у ПриватБанку. «Приватбанк» попри націоналізацію та не дуже гарний сервіс всеж ще далеко попереду банку ПУМБ і немає альтернативи в країні.
ПУМБ
18 января 2017, 18:08
Добрий день! Вдячні за ваш відгук. Хотіли б зауважити, банк ПУМБ входить до десятки найбільших банків України. Для нас, сподіваємось, і для наших клієнтів, це гідний показник. ПУМБ прагне бути фінансовим радником і помічником як для приватних осіб, так і для корпоративних клієнтів вже більше 25 років. Для нас надзвичайно важливо знати думких тих, хто щодня користується нашими сервісами і послугами.
Будемо вам вдячні, якщо ви залишите свої рекомендації щодо покращення послуг та сервісів банку у формі зворотнього зв'язку на сайті нашого банку: https://about.pumb.ua/support/complaint
Дякуємо!