gsv 5 января 2017, 12:41
Я ніколи не був клієнтом цього банку!
Вже ТРИЧІ стикався з ситуацією, коли до мене з ПУМБ надходять SMS повідомлення про заборгованість за кредитом, потім починають телефонувати і щось вимагати. Саме цікаве, що мій номер використовують для створення заборгованості по різним контрактам на різних людей
Попередній кредитний контракт №260863792.
Тепер контракт 100727154001.
Оскільки неодноразові звернення до банку про припинення телефонного знущання, є безрезультатними, я вимушений звернутися до НБУ про проведення розслідування стосовно використання фіктивних даних при оформленні кредитів в ПУМБ.
ПУМБ
6 января 2017, 14:08
Добрий день. Банк ПУМБ діє виключно в рамках українського законодавства та керується Законом України «Про захист персональних даних». Ситуація, яку ви описуєте, є просто неможлива. Радимо залишити запит на розслідування ситуації, що склалась, у формі зворотнього зв'язку на сайті нашого банку: https://about.pumb.ua/support/complaint
Колеги проведуть розслідування і зв'яжуться з вами.

6 января 2017, 15:55
Мене туди посилали в попередні рази, нажаль, ефекту немає. Тепер нехай наше спілкування прововжиться через НБУ
31 мая 2018, 10:03
В мене виявляється є вже новий липовий кредитний договір № 100948508001. Повна неадекватність банку на ринку фінансових послуг!

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Схоже, що ПУМБ займається оформленням кредитів, які будуть потім прострочені з використанням фиктивних персональних данних!!!