Жахливий банк

ksenia199017 ksenia199017
15 сентября 2016, 19:49
Крадуть гроші з картки.Виходить я повинна гасити платежі, не знімаючи їх.З картки просто кудись зникли 500 гривень, у мене підключена послуга смс банкінгу і можна легко перевірити, що я їх не знімала.Оператори нічого внятно не можуть пояснити таке враження, що вони взагалі нічого не знають.Тв ще й за дзвінок зняли всі гроші з телефону.Я просто в шоці.Вперше таке бачу!
ПУМБ
16 сентября 2016, 11:07
Добрый день. Приносимо вибачення за незручності. Ймовірно, гроші, які були зняті з вашої картки, склали вартість обслуговування, наприклад, сервісів банку, рахунку чи картки. Радимо завжди уважно ознайомлюватися з тарифами банку, які, між іншим, завжди у відкритому доступі на сайті нашого банку. З актуальними тарифами ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланням: pumb.ua/files/rbattachments/tariffsfiz/tarififiz_050816.pdf
Ми також радимо вам залишити свій відгук про роботу банку, вказавши у формі зворотнього зв'язку, конкретні зауваження. Ми будемо вдячні вам за це. Щоб залишити свій відгук перейдіть, будь ласка, за посиланням: pumb.ua/ua/pravda/feedback/
Наші колеги з управління якістю обов'язково розглянуть ваш відгук.