Що зараз із іменними депозитними сертифікатами?

VIPclDB 18 февраля 2016, 12:38
Добрий день всім нам.

В продовження поста від Dikmifybr (27.12.2015, 16:06).
Представник банку відповів так: «Банк гарантирует выполнение обязательств по именным депозитным сертификатам, в том числе и по валютным, в полном объёме!»

Про себе: я — клієнт ПІБ уже два роки. Неодноразово відкривав різні депозити. Більшість — валютні.
В т.ч. маю валютний ІМЕННИЙ депсертифікат (до травня 2016 року).
На сьогоднішній день правило «все яйца в одной корзине» — порушено в черговий раз. Слава Богу раніше в ПІБі проблем із цим не було — все видавали без проблем і в строк.
Як для мене — сьогоднішня суматоха в банку — просто атака на банк, тому піддаватись паніці просто не хочу і не стану. Якщо (не дай Бог) щось і сталось би із банком — все одно депозит ні не розірвешЮ ні не забереш. Притримуюсь принципу: «если насилие неизбежно — расслабся и получи удовольствие».
Якось спокій та нерви, напевно, дорожче.
Як там у Вакарчука: все буде добре!
Запитання до тих, у кого у ці «тривожні» дні закінчився чи підходить строк повернення іменного сертифіката (валютного).
Звичайно, очікується позитивна відповідь від представника банку.
Хотілось би почути думки форумчан-власників таких сертифікатів.
Дякую всім, хто поділиться такою інформацією.
І — успіхів, терпіння всім нам, а банку — СТАБІЛЬНОСТІ!
Проминвестбанк
18 февраля 2016, 13:18
Банк гарантує виконання зобов'язань за іменними депозитними сертифікатами в повному обсязі!

18 февраля 2016, 13:09
Конечно атака на банк, все признаки налицо. Сейчас — только доверие к банку и спокойствие клиентов и не только. Только дурак или преступник не может или не хочет понять простого: уход с рынка такого банка — это катастрофа для всей еле дышашей банковской системы.
mazaj
mazaj
18 февраля 2016, 13:20
В банке проблем с наличной валютой (доллар, евро) НЕТ вообще.
И не было.
Валютные сертификаты погашаются в штатном режиме, без проблем.
18 февраля 2016, 21:08
В среду были благополучно выплачены свыше 10 тыс. долл. по именному депозитному сертификату. Валюта заказывалась за два дня, банкноты новенькие. Всем здоровья и благополучия!

Главная / Банки Украины 🏦 / Проминвестбанк 💰 / Отзывы о Проминвестбанке 📝 / Що зараз із іменними депозитними сертифікатами?