ash3va 14 ноября 2023, 12:30
Отделение по адресу: Киев, пр-т Победы, 67
Я є клієнтом банку вже 3 роки. Банк стабільний і надає якісний сервіс. Служба підтримки відповідає і реагує на проблему швидко. Банкоматів банку можливо не багато в Києві, але є чудові зони самообслуговування у відділенні банку 24/7, в ТЦ Ретровіль (ті які я відвідую). Також без проблем можна зняти готівку будь-якому банкоматі інших банків без комісій (звісно в межах вашого плану).
Під час воєного стану перебоїв в роботі банку не спостерігав. Доволі чітко працює механізм купівлі валюти згідно вимог НБУ з подальшим розміщенням на 3 міс. депозит.
Це німецький банк, тому все стриманно і надійно.
ProCredit 15 ноября 2023, 17:02
Шановний клієнте,
дякуємо, що Ви з нами і за високу оцінку роботи нашої команди. Якісне обслуговування і безпека Ваших коштів — наш пріоритет.
Будемо вдячні за рекомендацію нашого банку друзям та знайомим.

Max19 9 ноября 2023, 13:48
Я є клієнтом банку вже декілька років.
Про банк та про персонал дуже позитивні враження, особистий менеджер Алла, завжди допоможе і відповість на любе виникаюче питання.
ProCredit 15 ноября 2023, 17:04
Дякуємо за Ваш відгук.
Завжди раді допомогти у вирішенні Ваших питань.
Будемо вдячні за рекомендації ПроКредит Банку друзям та знайомим.
Аллі вітання передали!

Минфин
Ответ администратора
11 ноября 2023, 18:00
Відгук не зарахований (на 11.11.2023).
core499 9 ноября 2023, 12:52
Отделение по адресу: Киев, пр-т Победы, 67
Вроде как солидный банк, красивые отделения, отзывчивые сотрудники, но как при этом можно иметь на столько примитивное и допотопное мобильное приложение и веб банкинг???
Приложение на столько не понятное и тупо реализовано. Пожалуйста, услышьте боль своих клиентов и уделите внимание.
ProCredit 15 ноября 2023, 17:11
Дякуємо за коментар і працюємо над тим, щоб користування нашим мобільним застосунком було для клієнтів максимально зручним.

ПроКредит Банк
Julia1Mazurkova 8 ноября 2023, 16:33
Отделение по адресу: Одесса, ул. Разумовская, 10/12
Я клієнтка банку висловлюю подяку персональному менеджеру- Шляхта Михайлу, за його професійну допомогу, терплячість, чуйність, ввічливість, кваліфікованість. З такою людиною дуже приємно спілкуватись і співпрацювати. Я рекомендую банк усім знайомим. Бажаю мирного неба та процвітання банку.
ProCredit 15 ноября 2023, 17:13
Вітаємо!
Ми вдячні за Вашу лояльність та високу оцінку роботи Михайла.

oksanaklebus 8 ноября 2023, 16:15
Отделение по адресу: Одесса, ул. Разумовская, 10/12
Наш менеджер, Шляхта Михайло, дуже кваліфіковано справляється зі своєю роботою. Нам дуже сподобалося, що він вічлевий, вихований, терплячий, завжди готовий допомогти у будь якому питанні оперативно та кваліфіковано. Дякуємо за співпрацю і допомогу. Рекомендую усім ваш банк. Мирного неба та процвітання.
ProCredit 15 ноября 2023, 17:16
Оксано,

Дякуємо, що Ви з нами і за високу оцінку роботи Михайла.
Бажаємо Вам гарного дня та мирного неба над головою!

Belka35 8 ноября 2023, 15:46
Отделение по адресу: Одесса, ул. Разумовская, 10/12
Майже 8 років — і банком працюємо, Завжди захоплююсь професійним рівнем підготовки співробітника Шляхта Михайла із ним ми працюємо багато років, його організацією роботи, обслуговування різних видів карток, в різній валюті, доручення, питання які не можу вирішити самостійно, він вирішує найкраще і найшвидше. Подобається із ним працювати, завжди кличу його на поміч Михайло Шляхта дуже уважний спеціалист, готовий дати будь-яку консультацію. Дай Боже, йому здоровʼя, і більше людей таких як він! Рекомендую цей банк і Михайла щиро бажаю процвітання та гарних фінансових благ!
ProCredit 15 ноября 2023, 17:18
Вітаємо!

Нам дуже приємно читати про довгі роки приємної роботи з нами.
Передаємо вітання Михайлу!

yarsh24 8 ноября 2023, 13:42
Отделение по адресу: Одесса, ул. Разумовская, 10/12
Я вже багато років клієнт банку та жодного разу не пожалкував про обраний банк. Обслуговування клієнтів на вищому рівні, особова дяка Михайлу Шляхта за швидке та професійне вирішення мого питання дистанційно.
ProCredit 15 ноября 2023, 17:23
Вітаємо!

Дякуємо за позитивний відгук про банк та роботу Михайла.
Якісне обслуговування і безпека Ваших коштів — наш пріоритет.
miha57 7 ноября 2023, 14:25
Отделение по адресу: Киев, пр-т Победы, 67
Я клієнт Банку вже понад 5 літ і як фіз. особа і як компанія. Чудова відмінність від інших банків, особливо від державних: грамотне вивчення потенційного клієнта, якщо так, «наш клієнт», то довірчі відносини, грамотні рішення для мене (компанії) щодо пропонованих банківських продуктів, максимально оперативне вирішення всіх питань і проблем, що виникають.
Особливо хотів би відзначити роботу з персональним менеджером Аллою Очіченко: завжди оперативна відповідь та вирішення питань і проблем, що виникли, терпіння та доброзичливість.
Успіхів та нових клієнтів — банку, нам усім — перемоги! Слава Україні!
ProCredit 15 ноября 2023, 17:24
Вітаємо!

Нам приємно, що Ви оцінили наш підхід до вивчення клієнта та наш німецький консерватизм в певних питаннях.
Дякуємо за теплі побажання та віримо, що наша успішна співпраця триватиме ще багато років.
Аллі передаємо вітання.

Героям Слава!
sbenykh 7 ноября 2023, 10:13
Я, клієнт ПроКредит Банку вже 8 років. Працівники ПроКредит Банку не байдужі до своїх клієнтів, особливо хочу відмітити персонального фахівця. Алла, постійно залишається на звʼязку і завжди готова допомогти. Значно покращився програмний продукт клієнт банкінгу для фізичних осіб. Серед незручностей хочу відмітити наявність лише одного відділення в місті Києві де можна провести касові операції.
ProCredit 15 ноября 2023, 17:26
Дякуємо, що обрали нас та за високу оцінку роботи Алли та банку в цілому.
Залишайтесь з нами, рекомендуйте наші послуги друзям та знайомим, а ми зробимо все, щоб наші клієнти залишались задоволені.

З турботою про Вас
leanersoft 6 ноября 2023, 20:35
Отделение по адресу: Киев, пр-т Победы, 67
Я користуюся їхніми іпотечним кредитом, Flex рахунком для заощаджень та поточним рахунком з карткою Visa. Усі ці продукти мають вигідні умови, процентні ставки і тарифи, нестандартні й досить конкурентні на ринку. 2 роки тому, коли я став їх клієнтом, жоден інший банк, окрім ProCredit, не міг задовольнити мої потреби в повній мірі (я купував квартиру в недобудованому будинку й були нюанси, які заважали).

Мій особистий менеджер, Алла, постійно залишається на звʼязку й часто робить значно більше, аніж це було будь-коли в інших банках. Нерідко навіть в неробочий час. При цьому вона дуже компетентна, а це полегшує всі справи. Також, мені дуже сподобалася гнучкість банку і мого менеджера у рішенні різних ситуацій, що виникли через війну та переїзд за кордон. Це дуже допомогло. Дякую, Алло, за ваш професіоналізм та увагу до деталей!
ProCredit 15 ноября 2023, 17:29
Дякуємо за позитивний відгук та високу оцінку наших продуктів і послуг.
Залишайтеся з нами, рекомендуйте наші послуги друзям і знайомим, а ми зробимо все, щоб клієнти залишалися задоволеними високим рівнем сервісу й надійності.
Аллі передаємо вітання!

AlexRadc 6 ноября 2023, 19:07
Хочу відмітити ПРОКРЕДІТБАНК. — як банк, який реально заловольняє всі потреби, як найсучасний банк майже без відділень, як клієнтоорієнтований банк, як просто дуже зручний банк. ААлла Очіченко — не банківський фахівець, це постійний Помічник з великої літери.
Клієнт ПРОКРЕДІТУ з 10 річним достідом, користуюсь і як ФОП, і як фізособа.
ProCredit 15 ноября 2023, 17:31
Дякуємо за коментар про найулюбленіший банк та високу оцінку роботи Алли.
Аллі передаємо вітання!

З турботою про Вас
OlenaN 6 ноября 2023, 14:28
Отделение по адресу: Киев, пр-т Победы, 67
Багато років є клієнтом Прокредиту, спочатку як юридична особа, майже 10 років — і як фізична особа. Завжди захоплююсь професійним рівнем підготовки співробітників і організацією роботи. В цьому році банк дуже багато зробив по розробці нових пакетів обслуговування і різних видів карток, фактично знизивши вартість обслуговування. Скоріше так — кожний розуміючи свій обсяг операцій може підібрати відповідний пакет і картку. Подобається робота з залученням депозитів, зрозумілі умови і щомісячне приємне нарахування процентів. Єдине чого з моєїї точки зору не вистачає — підвищення (хай би і не значне) % ставки залежно від суми депозиту. Другий рік спілкуюсь з персональним менеджером Очіченко Аллою, дуже уважний спеціалист, готовий дати будь-яку консультацію. Щодо деякої складності ідентифікації — не вважаю це поганим — краще підтвердити операціїї через мобільний додаток ніж, не дай Боже, мати проблеми з власними коштами. Рекомендую цей банк і щиро бажаю процвітання та гарних фінансових результатів!
ProCredit 15 ноября 2023, 17:33
Олено,

Дякуємо за довгі роки роботи з нами та Ваші рекомендації!
Якісне обслуговування і безпека коштів — наш пріоритет.
Аллі обов’язково передаємо вітання!

Anna1235A 6 ноября 2023, 12:36
Отделение по адресу: Киев, пр-т Победы, 67
Добрый день! Повторюсь, очень достойный банк. Я работаю с банками в нашей стране более 30 дет и как физическое лицо и как юридическое. Всегда находишься в поиске лучших банков по различным услугам. Пришлось пройти долгий путь в этих поисках. Были серьезные потери средств в 14−15 годах ввиду банкротства многих банков. Это серьезно повлияло на понимание как и с кем нужно работать. Сейчас работа строится только с серьезными банками в первую очередь со 100 процентами иностранного капитала. Это придает уверенности в завтрашнем дне. Один из них это Прокредитбанк. Работаю с ним успешно семь лет. Не только я, но все члены моей семьи, многие друзья и знакомые. Большинство очень довольны и закрывать счета не собираются. Бывают ли идеальные банки? Я не встречал. Да, часто отношение к банку складывается при общении с его представителями, специалистами, менеджерами. Мне в этом плане везло. Сейчас я работаю уже с третьим менеджером в данном банке. Это Алла Очиченко. Она молодец! Я всегда могу к ней обратиться и получить всю необходимую информацию, помощь, решить любой вопрос. За четыре года работы с ней был только один эпизод, когда возникло недопонимание. Была не правильная информация от финмониторинга банка. Ее вины в этом не было. Случай был не типичный. Решить этот вопрос не успели, началась война… Вопрос был снят с повестки дня. Прежде чем написать свой отзыв, я прочитал многие опубликованные. Много эмоций и часто негативных. Мне жаль, потому, что мне банк очень нравится. Сейчас работаю с семью банками и он один из лучших. Успехов и процветания всем! Скорейшей ПОБЕДЫ!!! СЛАВА УКРАИНЕ!!!
ProCredit 15 ноября 2023, 17:35
Анно,

Нам дуже приємно читати такий теплий відгук!
Аллі вітання передали.

З вірою у перемогу та Героям Слава!
VSyedova69 6 ноября 2023, 11:20
Добрий день,
хочу лишити позитивний відгук про роботу вахівців.
Кожне питання вирішується дуже фахово та оперативно. Спілкування приємне.
ProCredit 15 ноября 2023, 17:37
Дякуємо за Ваш відгук. Були раді допомогти у вирішенні Ваших питань.
Будемо вдячні за рекомендації ПроКредит Банку друзям та знайомим.

natashaGra 3 ноября 2023, 19:25
Ваши работники когда звонили и говорили, что будем исправлять приложение и отвечать на отзывы по нему это не значит через 100 лет это будем делать. Приложение очень отстаёт от всех аналогов. Разработчик ГОД!!! молчит. Альтернативы входу с обязательной смс-кой нет (про код в в приложение или в Вайбер наверное не слышал разработчик или разблокировку по отпечатку пальца), кешбека нет, связываться с банком можно только звоня в банк- у нас же 19−20 век на дворе??? Несколько раз общалась с операторами по этим вопросом — банк категорически не хочет усовершенствовать процедуру связи, только звонки. Прогресс у приложения замер, обновления без обновления
ProCredit 16 ноября 2023, 17:03
Наталіє,

Для цього перейдіть в меню «Інше» та оберіть «Використовувати біометрію».
Альтернативою кешбеку у нас є ощадний рахунок зі ставкою 5% річних на залишок.
Окрім телефону, зв'язатися з нами можливо через месенджери Telegram та Viber.

natashaGra 3 ноября 2023, 12:10
Банк вроде нормальный, но есть некоторые моменты, которые удивляют. Сумма минимального депозита 50 000, по сравнению с другими банками, где депозит от 1000 или 10000 это странно. Да можно хранить деньги на сберегательном счёте, но депозит был бы интереснее. При входе в приложении приходит смс с кодом, смс может быть очень и очень много. На Вайбер такие коды не приходят и автоматом не вставляются. У другого банка пароли в Вайбер приходят и в приложение вставляются и вход без смс, а с паролем. Ощущение, что очень перемудрили с приложением. Нет кешбека. Сейчас напишите про программу мастер кард, но это не то.
ProCredit 16 ноября 2023, 17:07
Наталіє,

Для входу в мобільний застосунок можна використовувати відбиток пальця / Face ID. Для цього перейдіть в меню «Інше» та оберіть «Використовувати біометрію».
Альтернативою кешбеку у нас є ощадний рахунок зі ставкою 5% річних на залишок.

Николай Стратонович 29 октября 2023, 8:12
Отделение по адресу: Одесса, ул. Разумовская, 10/12
Большое спасибо специалисту на горячейлинии Михаилу Шляхта. Михаил прекрасный профессионал своего дела, вежлевый, терпеливо консультировал по всем вопросам которые решились положительно благодаря Михаилу.
ProCredit 31 октября 2023, 14:11
Миколо, дякуємо за Ваш відгук!
Усій нашій команді було дуже приємно отримати позитивну оцінку своєї роботи. Залишайтеся з нами й рекомендуйте наші послуги друзям і знайомим, а ми зробимо все, щоб клієнти залишалися задоволеними високим рівнем сервісу й надійності.
Вітання Михайлу передали.

CherniyD7 22 октября 2023, 13:18
Обслуживание не профессиональное, сотрудники допускают много ошибок и отталкивают клиентов своим поведением.
ProCredit 24 октября 2023, 17:29
Вітаємо!
Нам прикро, що у Вас склалося таке враження від роботи з нами. Щоб покращити обслуговування, нам потрібно більше інформації про цю ситуацію. Написали у Ваш профіль з запитом на Ваші контакти для зв'язку.

19sasha57 16 октября 2023, 22:32
Хочу щиро подякувати співробітниці Прокредитбанку Одеського відділення-- Ковальовій Валерії.
Було приємно спостерігати за її чіткими, швидкими та кваліфікованими діями.Поки очікував оформлення документів, Валерія встигала обслуговувати прибуваючих клієнтів, які після спілкування з нею залишалися дуже задоволеними.
Ковальова Валерія---обличчя банку (в прямому та переносному сенсі)!
Дуже сподіваюсь, що адміністрація банку знайде можливість заохотити Ковальову Валерію як морально, так і матеріально.
З повагою, Олександр.
ProCredit 20 октября 2023, 14:36
Добрий день.
Ми щиро вдячні за позитивний відгук, команда ПроКредит Банку пишається своїми співробітниками.Залишайтеся з нами й рекомендуйте наші послуги друзям і знайомим, а ми зробимо все, щоб наші клієнти були задоволеними та захищеними.
subscriptionnov 29 сентября 2023, 22:32
Отделение по адресу: Киев, пр-т Победы, 67
Обычно я без скандала из подобного учреждения не ухожу. Я не скандалист, но просто когда вас требуют фотографироваться держа в одной руке полученную карту, а в другой еще документ с номером, как в привате, то начинаешь чувствовать себя как индус, которого в США в Макдональдс нанимают. Я такое наблюдал. При этом еще в баночку пописать просят.
В Прокредите же совсем другой уровень — люди увидели что у меня крайне сжатые сроки и сделали все максимально быстро. И тому причиной очень удачная организация работы с клиентами: В начале вы отправляете заявку на прием со стандартными вопросами и сканами документов типа паспорта. Потом с вами связываются по телефону и вы можете ехать по пробкам и говорить, давать о себе информацию, выбирать пакет услуг. И вот когда вы по пробкам уже добрались, то вам экономят время — все уже готово — осталось только подписать. Со мной общалась Катерина. Она ответила на все мои каверзные вопросы. И вообще сложилась такая дружественная атмосфера. У человека очень хорошая реакция и память. Она не пыталась мне втюхать ненужное как это часто бывает с другими банками. И на что зря тратится время — ибо человек все равно откажется. На западе это вообще беда — пытаются обуть всех клиентов нарочно запутывая дело. А тут все просто и понятно. Как оно и должно быть: все такрифы понятны и т. д. Но главное душевность и профессионализм тех девушек, которые скопом пытались закрыть мою проблему за день — ибо я уезжал из города. Это жесть — я такого еще не видел. Может они так отнеслись внимательно ко мне потому что я был ранее клиентом этого банка, а может это ко всем так… Я потому и обратился в наше нестабильное время в именно этот банк — с ним никогда не было проблем за те 3 года что я пользовался их счетом. И знакомые, знающие конъюнктуру этого рынка указали Прокредит как один из двух вариантов где не страшно сейчас деньги положить. Они реально задержались и я никак не смог их традиционно отблагодарить тортом. Поэтому хоть так — отзыв.
ProCredit 6 октября 2023, 9:39
Вітаємо!

Усій нашій команді було дуже приємно отримати настільки позитивну оцінку своєї роботи. Залишайтеся з нами й рекомендуйте наші послуги друзям і знайомим, а ми зробимо все, щоб клієнти залишалися задоволеними високим рівнем сервісу й надійності.

Курс валют в Прокредит Банке

Курс валют в Прокредит Банке