Не можу відкрити кредитний ліміт 500 грн.Смішно

Роман Норіс 10 июня 2016, 11:14
Отделение по адресу: Львов, ул. Научная, 49-А
Доброго дня.

Зіткнувся з такою проблемою, не можу відкрити кредитний ліміт у смішному розмірі (500 грн).

Ситуація:

Хочу придбати телефон, вартість якого 3699 грн.+до нього зразу ж страховку (500грн).

Для того щоб взяти його на «Оплату частинами» у магазині, необхідно спочатку підключити «Кредитний ліміт», після чого банк надає таку можливість як «Оплата частинами».

Це «смішна сума».Що таке в наш час 500 грн?

Відповідь банку:

На прохання відкрити «Кредитний ліміт» у розмірі 500 грн, цей «пРИВАТ бАНК» витребовує «гору» документів, довідку про доходи, закордонний паспорт, посвідчення того що у мене є якесь рухоме чи не рухоме майно і т.д.

Ситуація 2:

Працюю я неофіційно, оскільки недавно закінчив 6 курс Університету, прибуток на карту щомісячний, середній виходить близько 2500-3500 грн, користуюсь послугами цього банку вже не перший рік, виписки по карті вони «бачать з близька».І я здатний погасити цей «нещасний кредит» у розмірі 500 грн/копійок.

Ситуація 3:

Йшов він якось в пРИВАТ бАНК для того щоб взяти кредит у розмірі 400 чи 600 грн, точно не пам'ятаю, але десь в цьому районі, для того щоб купити дівчині подарок на День Народження.

Так от, студент, який ніде не працює, карти банку ще в житті немав, ніяких надходжень також немав,і знаєте ЩО?- ЙОМУ ДАЛИ КРЕДИТ зразу ж.

ПИТАННЯ ДО банку:-

ЯК це розуміти ??? У вас там взагалі хтось працює ??? Чи на особових справах клієнтів ви граєте Хрестики-Нолики ???

PrivatBankQM
PrivatBankQM
10 июня 2016, 11:40
Доброго дня!
Розмір кредитного ліміту встановлюється для кожного клієнта індивідуально і залежить від безлічі факторів:
— Наявність довідки про доходи, закордонного паспорта або документів, що підтверджують володіння майном;
— Кредитна історія в ПриватБанку і в УБКІ (http://ubki.ua/)
— Наявність депозитів, поточних рахунків, платежів, інших продуктів Приватбанку і т.п.

Ви можете самостійно подати в Приват24 заявку для розгляду можливості зміни кредитного ліміту. Заявка подається за допомогою меню «Мої рахунки — Управління картою / рахунком — Ліміти — Кредитний ліміт» або на сторінці https://limit.pb.ua/.
З повагою, ПриватБанк.
10 июня 2016, 11:51
Я цю заявку вже «за… махався подавати»
Ви читали мою Веселу історію?
«Ситуація 3:
Є в мене такий сусід, який минулого року вчився на 3 курсі в університеті.Так от весела історія:»
Як йому видали кредит без жодних як ви кажете факторів.
Що це у вас за ставлення до кожного клієнта індивідуально, це як розуміти?
Якщо в працівника є настрій то він роздає кредитні ліміти а якщо немає, то неси мені гору документів непотрібних?
Damned
Damned
10 июня 2016, 11:51
А каким образом наличие/отсутствие загран паспорта влияет на размер кредитного лимита?
10 июня 2016, 12:04
А це напевне вони собі просто так придумали, настрій був… думають щось мало документів люди подають:
А давай ще окрім свідоцтва про народження і щеплення з лікарні додаму закордонний паспорт,і так роботи нема.
10 июня 2016, 12:12
Ви мені не допомогли в даному питанні, я чекаю відповіді.
10 июня 2016, 13:51
Подайте в суд на Приватбанк за отказ предоставлять вам кредитный лимит.

а купить за свои личные сбережения понравившийся телефон не пробовали.
10 июня 2016, 14:06
Пробував, але навіщо мені витрачати зразу 3700 якщо я можу взяти оплату частинами? це набагато зручніше.
10 июня 2016, 14:16
«якщо я можу взяти оплату частинами»

А вы не заметили, что банк вам отказал в предоставлении кредита.
Так что либо просите кредит в другом банке, либо оставайтесь без вожделенного телефона.
10 июня 2016, 14:22
Мені не потрібен кредит.Мені потрібна послуга Оплата Частинами, яку відкривають тільки тоді, коли є «кредитний ЛІМІТ».
А гроші в них я не збираюсь брати в кредит!!!
Ось в чому питання.
10 июня 2016, 14:39
Тогда отвечу в ваших терминах…

вам отказали в установлении на карту кредитного лимита, а если он не установлен, т.е. нулевой, то и функция оплата частями не активна.
10 июня 2016, 16:27
Написали же нет «… депозитів, поточних рахунків, платежів, інших продуктів Приватбанку і т.п...». Надо депозит открыть на 1000 и более грн. Потом через пару дней через Приват24 увеличьте кредитный лимит на 500 грн. Появится 4000 для оплаты частями. Если не поможет ещё один депозит и смотрите на сумму для оплаты частями. А через 6 месяцев этими же 1000+100 грн. погасите свой телефон 7-8 платёж.
10 июня 2016, 16:53
Проверенно лично! При резком снятии всех депозитов — сумма для оплаты частями стремится к нулю даже при открытом лимите на кредитке!
16 июня 2016, 10:44
Как сглазил. Обнулил кредитный лимит, а 24000 грн. на оплату частями остались. Хотя раньше она выключалась. Может в конце месяца пересмотрят. С чего будут снимать деньги для погашения «Оплаты частями» + 4%??? Наверно на депозиты глаз положили:)
ValentinaK
ValentinaK
10 июня 2016, 20:57
Если для Вас это смешная сумма, то какой смысл ее брать…
Если бы даже дали кредит 500, вряд ли бы дали неработающему оплату частями на большую сумму (ибо это тот же кредит по сути).
К тому-же «хозяин-барин» сам решает кому давать, а кому нет, это его риски.
Вы ведь тоже не всем подряд по 500 грн. раздаете.
10 июня 2016, 21:18
Тоді нехай студентам 2-3-4 курсам видають ці кредитні ліміти, а людям які мають дохід і користуються послугами банку роками НІ.
Україна-«страна чудес».
10 июня 2016, 21:22
500 грн це не велика сума, але давати зразу ті 3700 чи 4000 тис. грн відразу, погодьтесь,-це вже велика сума.
А на рахунок тих кредитів, я вів до того, почитайте, ситуація №3....- де логіка? студенту який в житті не мав карти банку, прийшов перший раз, отримав карту Універсальну,і йому видали цей кредит.Це просто АБСУРД.
Абсýрд (від лат. absurdus — не милозвучний) — безглуздість, нісенітниця, те, що протирічить здоровому глузду.
10 июня 2016, 21:58
У многих студентов есть ежемесячный доход в виде стипендии, и перспективы не только профессионального роста и как следствие увеличения доходов в будущем.

Студенты — это и есть наше будущее.
И почему бы крупнейшему укрбанку не поддержать студентов материально, предоставляя им бесплатно карту Универсальная с каким-то хоть и небольшим, но кредитным лимитом.
Я бы на месте топ-менеджеров Привата поступал так же — значит наши взгляды на будущее страны совпадают. :-)
10 июня 2016, 22:02
Але чомусь в мене дохід на карту цього ж Приват Банку становить по 2500-3000-3500 тис грн щомісячно, протягов 3 років точно.
Тепер ви розумієте суть, чи ви просто співробітник приват банку з фейкового аккаунту ???
10 июня 2016, 22:09
Роман Норіс
«в мене дохід на карту по 2500-3000-3500 тис грн щомісячно»

Я вообще не понимаю вас… :-)

Ежемесячно получаете на карту Приватбанка доход в сумме от 2,5 млн грн до 3,5 млн грн и в то же самое время стонете, что вам нужна услуга оплата частями хотя-бы на 500 грн в месяц, чтобы купить какую-то безделушку всего за 4000 гривен.

Ну вы и жлоб. :-)
10 июня 2016, 22:13
Якщо я вмію економити свої гроші, це не означає що я «жлоб».
Якщо для вас 4000 грн це не велика сума, як було написано вище «чтобы купить какую-то безделушку всего за 4000 гривен.» тоді я не розумію чому така, якби це правильно виразитись щоб не зачепити вашу гордість, можливо ОСОБА, сидить на цьому форумі,і переписується з людьми «які дорожать тим що мають,і стараються трошки економити, для того щоб щось мати»
Як то кажуть,«понти тримайте при собі»
10 июня 2016, 22:20
Вы написали, что ваш месячный доход колеблется от 2,5 млн гривен до 3,5 млн гривен и затем пишете ещё о какой-то экономии при покупке в рассрочку безделушки за 4000 гривен.

Тут явно что-то не стыкуется…
10 июня 2016, 22:14
Ну або дитина років так 15-16… це більш ймовірно.
10 июня 2016, 22:04
А дохід в виді степендії 700 чи 1000 грн в місяць,і то НЕ ФАКТ що студент її отримує, бо може не витягувати, це не показник.
А тепер добре подумайте над моїми словами, чи ви ще хочете «відмазку» написати?
10 июня 2016, 22:16
Роман Норіс
Нихрена вы не смыслите в маркетинге, а возможно и в бизнесе.

Я бы студентам даже без стипендии выдавал бы кредитки с активным кредитным лимитом, и похоже Приватбанк за одно со мной.
Хоть я и не Дубилет, но по некоторым вопросам наши мнения совпадают.
10 июня 2016, 22:19
Ок, видавайте студентам, щасливо.
«Нихрена вы не смыслите в маркетинге, а возможно и в бизнесе.»
Бізнесмен блін
10 июня 2016, 22:23
На квартплату хватает, с голоду не пухну, на счёт кредитного лимита и оплаты частями не заморачиваюсь, из-за работы не парюсь — чего ещё надо — разве что футбол посмотреть…
10 июня 2016, 22:28
Я так зрозумів, що ви студент, чи просто «виразили своє бажання» будучи студентом мати цей кредит? Я не розумію до чого ці «недорозвинуті коментарі» типу "
Я бы студентам даже без стипендии выдавал бы кредитки с активным кредитным лимитом"
Вам краще дійсно дивитись футбол і не вникати у «фінансові» питання.
Більше нічого сказати, просто смішно.
10 июня 2016, 22:42
Вы всё правильно понимаете:
я студент, вы миллионер и оба на форуме минфина. :-)
10 июня 2016, 23:58
«Вам краще дійсно дивитись футбол»

Франция — Румыния 2:1 :-)

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Не можу відкрити кредитний ліміт 500 грн.Смішно