термінал не зарахував 500грн

5.04.2016 чоловік у відділенні банку у м.Борислав Львівська обл. поповнював мою карту на суму 3330грн.
чек термінал не видав. смс на тел теж не прийшло. я пеервірила через приват 24 а там зараховано 2815.85грн! а куди ділись ще 500грн? чоловік зразу пішов до начальниці банку, вона сказала що нічого не може зробити, вони таким не займаються і сказали дзвонити по тел 3700. я зразу написала в онлайн чат. там мені працівники випитали усі подробиці і подали заявку на повернення. сказали що термінал міг не зарахувати якусь купюру бо поповнювала 6 купюрами по 500грн, через 1.5доби приходить смс що факт збою не виявлено і у поверненні відмовлено. сьогодні 8.04 я дзвонила в банк 3 рази. перший раз заявку дали повторно через пів години прийшлосмс з 2 відмовою.дзвоню 2 раз уже інша дівчина каже що попередні 2заявки були неправльно подані. вона подала 3 заявку, але і тут через годину приходить смс з відмовою. я дзвоню 3 раз… тепер мені кажуть що відмова приходить по результатам інкасації. бо перераховували гроші і лишніх 500грн не виявлено!
нібито подала заявку на службове розслідування і сказала що сумнівається що там якось допоможуть! Сказали відповідь мені чекати від 2 днів до місяця! мені що тепер протсо дарувати 500грн банку? невже важко перевірити що скільки купюр було покладено у той час.я дуже сумніваюсь що в один і той момент кілька людей поповнювало підряд 6 купюрами по 500грн! чи навіть по камерах спостереження подивитись?
працівники банку відфутболюють дзвонити бо вони ніпричому. а тут дзвониш по кілька разів заявки приймають а результату нема!

8 апреля 2016, 22:34
Терминал «увидел» все купюры и написал сумму зачисления?
12 апреля 2016, 13:27
Да увидел все. слева написано было 3330грн
потом ниже комисия
и должно засчитать 3313.35 засчитано на карту. а пришло 2815 с копейками.
а они мне говорят что с результатимы инкасации лишних денег нет. конечно их не будет потому что банкомат все увидел!
PrivatBankQM
PrivatBankQM
9 апреля 2016, 9:30
Шановний Автор!
Надішліть, будь ласка, на help@pb.ua деталі ситуації, що склалася, а також контактні дані, зазначивши посилання на відгук, щоб ми могли надати детальнішу консультацію та вирішити питання, які виникли.
З повагою, ПриватБанк.
12 апреля 2016, 13:53
Написала.
muzzy
muzzy
9 апреля 2016, 12:20
Никого не напрягает что в нарушении всех норм и правил, приватбанк операции с наличными проводит без выдачи чека/квитанции/документа подтверждающего. все эти смс и прочая фигня это не документ, это же полный п…
9 апреля 2016, 22:19
А вы наивно пологаете, что чек вам чтото даст? Если чек подтверждает что операция проведена успешно, вы его сохраняете, пологаю что нет, особенно если это было внесение денег. Полностью вы это можете узнать только проверив и сравнив счёт.