сприяння в шахрайстві!!!

intex24 14 марта 2016, 19:32
Я продав лот на аукціоні аукро, покупець виявився неадекватним хамом про що я вказав в відгуку про угоду, покупець оплатив лот, я відправив товар і вислав йому номер тнт.накладної, після цього клієнт прислав смс з погрозою«якщо ви не відміните відгук я зателефоную в банк і повідомлю, що ви шахрай»що було і зроблено… прихват без жодних повідомлень і пояснень поставив обмеження на зняття готівки, на всі мої звернення в цей горе банк неприймається ніяких рішень, банк відмовляється надати письмову відповідь, усно кажуть, що було звернення про шахрайство, на стільки я розумію достатньо щоб вам на рахунок перевели 5 гривень,і поскаржились (причому безпідставно)і банк блокує рахунок зі всіма вашими коштами на невизначений термін, ПРИХВАТУ ЗАКОН НЕ ПИСАНИЙ!!!

14 марта 2016, 20:55
А какой рейтинг у покупателя (если не секрет)?
14 марта 2016, 20:59
Пользователь Алиса-Красотка (37)Я подав скаргу на аукро, поки що реакції немає…
14 марта 2016, 21:07
На аукро проще вернуть товар/деньги чем лепить друг другу негативные отзывы. Всякое бывает, когда то и вам товар не подойдёт, попросите и вам вернут деньги.

Ведите все переговоры строго по переписке. Даже если звонят просите написать, иначе предъявлять будет нечего. Если вы докажете что она безосновательно заблокировала ваш счет, её аккаунт на аукро удалят без права восстановления.

Вопросы Аукро решает медленно. Минимум месяц.
14 марта 2016, 21:36
Все так і зробив,є переписка на почті, відправив на аукро фото телефона з смс з номера користувача, чекаю на відповідь…
14 марта 2016, 21:39
Все одно воно не вирішує проблему з прихватом, сказали, що розслідування триватиме 5 днів, як пройде 5 днів відпишу про результати…
14 марта 2016, 21:41
А товар вона ще навіть не отримала, сьогодні він тільки прибув в одесу.
15 марта 2016, 7:46
Купите карту штука от фидобанка (продается в эпицентре на кассе) и принимайте платежи на неё, и никто на свете её вам не заблокирует, потому что она не привязывается ни к вашему паспорту ни к ИНН.

в текущей ситуации с Приватом только звонить и ждать, может быть даже год.
15 марта 2016, 8:37
Дякую!
PrivatBankQM
PrivatBankQM
15 марта 2016, 8:58
Шановний Автор!
Надішліть, будь ласка, на help@pb.ua деталі ситуації, що склалася, а також контактні дані, зазначивши посилання на відгук, щоб ми могли надати детальнішу консультацію та вирішити питання, які виникли.
З повагою, ПриватБанк.
15 марта 2016, 9:03
Нешанoвний приват банк номер моєї картки№5168 7572 8322 4402, давай вирішувати питання через форум, на розсуд форум-чан?
15 марта 2016, 9:17
Я на почту закинув скріни переписки з аукро і фото телефону з погрозою!!! відповідь пишіть в форум!!!
15 марта 2016, 9:21
Я сворював заявку на гарячій лінії ніякої реакції!!! номер заявки№6899418
15 марта 2016, 14:20
Для чого ваші працівники мені телефонували? Я не бажаю з шахраями спілкуватись! Чекаю письмового запрошення в відділення банку за місцем проживання!
15 марта 2016, 14:36
Шановні форум-чани! мене мало цікавить за який термін я верну свої кошти(і чи взагалі верну теж)там незначна для мене сума, цікавить показовий судовий процес проти цього горе банку!!! Якщо серед вас є юристи, журналісти готовий повністю надати вам всі матеріали справи!!!
15 марта 2016, 14:38
Безкоштовно!!!
15 марта 2016, 17:20
Телефоном відповіли на запитання: призначення платежу вказане заявником про шахрайство-НІ,є запит щодо мого шахрайства з правоохоронних органів-НІ,є письмова заява скаржника-НІ! ДЕ МОЇ ГРОШІ!!!
15 марта 2016, 17:25
Прийшло на імейл з банку: Василий Игоревич, добрый день.
В случае выявления подозрительные операции, связанные с картами Клиента, согласно условиям и правилам предоставления банковских услуг, размещенным на сайте pb.ua, банк имеет право приостановить права Клиента на использование платежной карты, а также отказать в продлении срока действия Карт.

В сложившейся ситуации рекомендуем ожидать решения вопроса нашими сотрудниками.
15 марта 2016, 22:40
www.prostopravo.com.ua/finansy/stati/v_kakih_sluchayah_bank_imeet_pravo_zablokirovat_sredstva_na_schetu_klienta_v_svyazi_s_provedeniem_finansovogo_monitoringa
16 марта 2016, 20:56
Дякую команді «МІНФІНУ»за допомогу в визволенні моїх коштів з опг«ПРИХВАТ»!!!