Проблема з видачею депозиту

igoryurchyshyn igoryurchyshyn
10 декабря 2015, 14:06
Я ставив 1000 эвро на 3 місяці з довіреністю на дружину, коли вийшов термін працівники банку не видають гроші тому що в них змінилися правила. Я зараз за кордоном і буду тут тривалий термін. Як мені тепер забрати свій вклад і чому міняють умови, коли у нас є контракт.

10 декабря 2015, 14:16
Николай, Киев
А що про гроші розповідає дружина?
igoryurchyshyn
igoryurchyshyn
10 декабря 2015, 14:28
Юрчишин Ігор, Калуш
Їй сказали що у них помінялися правила і тепер тільки вкладчик може зняти гроші, хоча коли ми ставили депозид в контракті було вказано що вона теж може знімати…
10 декабря 2015, 15:57
Николай, Киев
Вы сами знаете ответ на свой вопрос — «тільки вкладчик може зняти гроші,» (это цитата из поста выше ).
Так зачем сюда-то пришли. Чего хотели узнать нового? Обращайтесь в суд. Только туда надо являться лично или жена по доверенности (тем более доверенность уже есть)
10 декабря 2015, 20:10
Шановний Автор!
Дозвольте нам детальніше розібратися в ситуації. Надішліть, будь ласка, Ваші контактні дані на нашу пошту help@pb.ua, зазначивши посилання на цей пост.
Сподіваємося на зворотний зв’язок!
З повагою, ПриватБанк.
vadymbanker
vadymbanker
13 декабря 2015, 11:43
Это правда, другие европейские банки у нас тоже не выдают валютные депо по доверенности!
Viktoria88888
Viktoria88888
14 декабря 2015, 23:53
Насколько я помню, то согласно с законодательством, по доверенности с выдержкой должны выдавать валютные депозиты, уточните на какой закон или постановление НБУ они ссылаются. Или у вас внутрибанковская доверенность? Если внутрибанковская то могут поменять условия ...(