Юрий Чупилко 27 ноября 2015, 0:15
16.11.2015р. Чупилко Олег (мій син, якому 16 років) у відділенні №2 Приватбанку ( вул.Советська, 11, смт.Куп«янськ-Вузл., Куп»янського р-ну, Х/о) відкрив депозит (договір — 0070*** 1501) на який вніс — 250 у.о… Однак, йому було відмовлено у оформленні довіренності, яку він мав бажання надади по депозиту. Підстави відмови ПРИВАТБАНКОМ — неповнолітнЯ особА не має право надання довіренності за вкладом. З 16 по 26/11-2015р., я та мій син, неодноразово, через послугу «3700», повідомляли про вказане порушення конституційних прав мого сина та робили заявки щодо можливості реалізації оформлення цієї довіренності. Щоразу, надавались відповіді "(російською) курям насміх" — оформити довіренність з боку неповнолітньої особи неможливо, заявка з технічних питань не проходить. Слухаючи від представників служби «3700» такі відповіді, я зазначав на обов«язковість виконання вимог цивільного законодавства ( ст.32 ч.1 п.4 ЦК України), відповідно до яких, за попередніми депозитами мій 16 річний син, неодноразово у ПРИВАТБАНКУ здуснював оформлення подібних довіренностей. Однак недбалість та некомпетентність предствників служби „3700“- „процвітали“ (останній раз 26.11.2015р. о 15-10год./ 17-42год. від „056 7335040“. Вказане є грубим порушенням чинного законодавства України. Так, згідно вимог ст.32 ч.1 п.4 Цивільного Кодекса України — фізична особа у віці від чотирнадцяти до вісімнадцяти років (неповнолітня особа), має право: самостійно укладати договір банківського вкладу (рахунку) та розпоряджатися вкладом, внесеним нею на своє ім'я (грошовими коштами на рахунку ). Тобто, відповідно до цієї прямої законодавчої норми мій син мав / має законне право — на власний розсуд розпоряджатися вкладом, в тому числі надавати по ньому довіренність. З приводу наведеного, прошу провести службову перевірку, прийняти дієві заход

NoX1
NoX1
27 ноября 2015, 18:40
Чогось усі «Привітовці» замовкли.
alenasvet
alenasvet
29 ноября 2015, 7:19
В 16 лет иметь депозит, ну круто конечно Только я к примеру такому закону не очень рада, так как начинается с депозитов, а потом перейдет на кредиты, а родители расплачивайтесь.Лучше уж до 18 ти чтоб и не знал все эти банковские дела.Дождитесь окончания срока депозита и оформите уже на ваше доверенное лицо не втягивая ребенка.
sokolok
sokolok
1 декабря 2015, 13:11
Большая вероятность, что ребёночек потом все денюшки профукает, в связи с отстутствием финансовой грамотности и ответственности. Поручать такому человеку финансы в такой объёме-не совсем вероятно рациональный шаг. Однако это священное право каждого!
PrivatBankQM
PrivatBankQM
5 декабря 2015, 8:42
Юрій, добрий день!
Згідно ст. 242 Гражда. кодексу України батьки є законними представниками своїх неповнолітніх дітей При представництві за законом додаткове оформлення довіреності не потрібно. Досить документів, що підтверджують факт спорідненості (Свідоцтво про народження, в якому буде вказано батько / мати неповнолітнього).
З повагою, ПриватБанк.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Грубое нарушение Закона (ст.32 ч.1 п.4 ГК Украины) - ед. случай/система в Приватбанке или халатность службы «3700».