Минуло вже майже 4 місяці, Приватбанк нічим не допоміг своєму клієнтові

Fyzntn 17 сентября 2015, 10:09
В попередньому коментарі minfin.com.ua/company/privatbank/review/74777/ я описав як в мене було вкрадено майже 13 тис. грн. з кредитної карти. І як банк маючи від мене інформацію щодо крадіжки через три дні ці гроші списує. Минуло майже 4 місяці. За цей період я написав письмові листи як на місцеве відділення приватбанку так і на обласне і центральний офіс. Також мною було написано заяву на чарджбек, тобто на повернення вкрадених коштів. На нашому відділенні керуючий цього банку навіть не забрав мого цінного листа з описом, що є не повагою до мене як до клієнта. Правоохоронні органи почали займатися моєю справою лише тоді коли я написав листа на гарячу лінію Яценюка та відділ боротьби з кіберзлочинністю і в прокуратуру. Важливою інформацією є те, що мій мобільний оператор підтверджує, що на мій номер телефону не приходили смс з підтвердженням платежів, які банк нібито надсилав. До мене кожного дня надзвонюють і погрожують, щоб я повернув гроші, які банк сам і прогавив. Вчора дозвонившись до оператора я запитав щодо стану моїх заявок на чарджбек. Уявляєте працівники банку не знають що таке чарджбек!!! А заявки подані на повернення коштів в телефонному режимі відхиленні — причому мене повідомлено не було. В понеділок в мене суд з цим банком. Надіюся, що банк визнає свою вину.

17 сентября 2015, 10:16
Это не тот банк, что признает свою вину. Думаю узнаете о себе как о клиенте в понедельник очень много нового и интересного.
17 сентября 2015, 10:31
Що Ви маєте на увазі?
17 сентября 2015, 15:59
Главное не сдавайтесь, мы тут за Вас пальцы скрестим. И не забудьте отписаться, как прошло.
Удачи Вам.
sonyx
sonyx
17 сентября 2015, 17:37
Ситуация не из простых. Не сдавайтесь! Или придется отдавать свои кровные.
18 сентября 2015, 20:47
Дякую усім за підтримку. Я розумію, що це одним процесом не обійдеться. Буду боротися до останнього. Надто дорога ціна програшу — на сьогодні вже набігло до 16 тис.грн.
PrivatBankQM
PrivatBankQM
19 сентября 2015, 11:10
Fyzntn, доброго дня!
Нам складно прокоментувати ситуацію, що склалася, оскільки зазначених даних
недостатньо, щоб ідентифікувати Вас як клієнта.
Уточніть, будь ласка, з якої електронної адреси Ви зверталися на help@pb.uа або направте, будь ласка, повторно Ваше звернення із зазначенням посилання на цей відгук.
З повагою, ПриватБанк.
19 сентября 2015, 20:40
Мені вже набридло вам дзвонити, надсилати листи як по електронці так і поштою. Зустрінемось в суді. Якщо ви дійсно банк, що захищає інтереси клієнтів — визнаєте свою вину. Я обов'язково відпишуся — про результати цієї справи.
19 сентября 2015, 22:11
Это не тот банк, что признает свою вину.
Fizlico
Fizlico
20 сентября 2015, 18:18
Добрый день, 07 сентября 2015 у меня произошла такая же ситуация. Подскажите, пожалуйста заявление на чарджбэк Вы писали на специальном бланке? Узнавали ли IP адрес, с которого был вход в Пр24, в день, когда у Вас перевели деньги с кредитки? Как Вы смогли взять выписку по смс у Киевстара?
21 сентября 2015, 14:19
Банк не з'яився на засідання. Перенесли на 6 жовтня 2015р.
8 октября 2015, 13:36
Что там у Вас?
ольга 27
ольга 27
8 октября 2015, 13:15
Добрый день, по своему не знанию я тоже стала жертвой мошенничества с карточками Приватбанка, мошенник украл с моей карточки деньги 7июля 2015г, через 10мин по телефону гарячей линии оставлена заявка на возврат денег, даны все телефоны мошенника, через неделю мне в отделении дали №карточек куда переведены деньги, но почему-то никто не счел нужным заблокировать карточки мошенника, деньги лежали на чужой карточке 2 суток, милиция отправила запрос, есть решение суда, но уже 2 месяца ни ответа ни привета, Приват непробиваемый -он в сговоре с мошенниками или среди сотрудников есть такие, сегодня в 12.29 я общалась с одним сотрудников, который во всем обвинил меня, короче банку выгодно, чтобы у его клиентов воровали деньги, они и пальцем не пошевелят, чтобы помочь человеку.вот такой банк, я еще надеюсь на помощь вышестоящих инстанции…
16 октября 2015, 10:38
Мені прийшов лист від приватбанка з погрозами і описом майна ніби за рішенням суду. Яким рішенням?! Я подав в суд на банк, а не банк на мене
19 октября 2015, 8:09
Посмеялись над письмом и выкинули. Это работа коллекторов, они Вам много чего могут написать.
16 октября 2015, 12:43
Типичный развод от прихвата!

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Минуло вже майже 4 місяці, Приватбанк нічим не допоміг своєму клієнтові