Вимкнули оплату частинами

Сергій Кемінь Сергій Кемінь
29 августа 2015, 13:56
Вирішив скористатися послугою «Оплата частинами». Кредитний ліміт по цій опції в мене був 13 000 гривень. Перед покупкою товару виявилось, що послугу мені закрили. Ви хоча б людей інформували про закриття ресурсів, SMS відправили б, чи передзвонили. А то якось незручно на касі дізнаватися від касира, що твій банк онулив тобі ресурси. Вхожу в «голд клуб», активно користуюсь всілякими послугами (починаючи від SWIFT переказів і закінчуючу страхівками автомобілів, онлайн білетами, внутрішніми переказими і т.д.). Жожних просрочок перед Вами не мав і не маю. І коли на моє наїівне запитання, що не так з моїм рахунком, мені відповідають про якийсь «особливий підхід», хочеться вмить відмовитись від усіх Ваших послуг.

29 августа 2015, 20:02
Шановний Сергій!
Ліміт, що встановлюється банком за сервісом «Оплата частинами», залежить від багатьох факторів, таких як кредитна історія в нашому банку та Українському бюро кредитних історій, активність користування карткою тощо. Ліміт за сервісом перераховується щодня. Перевірити доступну для купівель за сервісом суму Ви можете в Приват24 або надіславши SMS із текстом CHAST на номер 10060.
Щоб перевірити інформацію конкретно щодо Вашої картки, просимо повідомити на help@pb.ua суть питання, № картки та контакти для зв’язку, зазначивши посилання на відгук.

З повагою, ПриватБанк.
Olgash
Olgash
30 августа 2015, 01:20
Ольга, Київ
З сервісом «Оплата частинами» у банка дійсно є проблеми. При кожному вході у Приват24 я бачу новий розмір ліміту за цією опцією: від 5 до 20 тис. Оскільки я не збираюся користуватися цією послугою, то мені, в принципі, байдуже. Але як потенційного користувача, мене це наводить теж на неприємні думки.
Вердикт: з даним сервісом у вас — бардак!
Сергій Кемінь
Сергій Кемінь