ВХОД
Вернуться

шахрайство

rikitivi888 rikitivi888
29 июля 2015, 12:35
без оценки
Минулого тижня була в міліції і випадково стала свідком одного звернення потерпілого: у нього з картки Приватбанку невідомі вкрали гроші.Шахраї самі телефонують власникам карток і озвучують повну інформацію по картці, а потім гроші зникають.Виявляється це масове явище. Фігурують Приватбанк, Альфа банк, гроші скидають в тому числі і на Дельта (там ТА).Відсоток повернення коштів дуже низький. Отож, будьте пильними!

Комментарии (2)

+
0
PrivatBankQM
PrivatBankQM
29 июля 2015, 16:09
ПриватБанк
#
Шановні Клієнти!
Ми просимо всіх наших клієнтів бути дуже уважними при проведенні банківських операцій, щоб не стати жертвами шахраїв.
Ніяких дій в банкоматі, для підтвердження зарахування коштів на Вашу карту / рахунок, проводити не потрібно.
ПриватБанк не робить дзвінки і не відправляє повідомлення, в яких просить клієнтів вказати номер банківської картки, термін її дії, ПІН-код або CVV2-код Вашої картки, пароль в Приват24. Також будьте пильні, якщо Вам приходять СМС невідомого авторства з проханням відправити отриманий код або дивний набір команд на інший номер.
Швидше за все, це шахрайство. Не розголошуйте зміст одержаної Вами SMS. — Повідомлення третім особам. Рекомендуємо Ознайомитися з правилами безпеки на сайті на сайті privatbank.ua/safeness/
У разі спроби скоєння шахрайських щодо Вас дій, рекомендуємо Вам звернутися в правоохоронні органи, які можуть отримати за оформленим відповідно до чинного. законодавством запитом всю необхідну інформацію.
+
0
Valdemar1987
Valdemar1987
1 августа 2015, 18:14
Valdemar
#
Можна зробити висновок що система безпеки банку дорівнює нулю, бо дуже багато скарг від клієнтів банку.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться
 
Title
окно закроется через 20 секунд