крадіжка з карти ПБ

VasylR 22 июля 2015, 15:45
Доброго дня
Ось яка у мене історія і з чого почалось:
користувався карткою ПБ протягом 4 років проблем не було, звернувся у відділення з проханням зробити мені картку Голд а також закрити стару оскільки термін дії закінчувався за місяць. Нову карту відкрив стару закривати мене відмовили оскільки і так скоро сама стане не активною як і анулювати кредитний ліміт під приводом «можливо Вам він ще знадобиться це ні на що не впливає і таке інше». Через тиждень буквально о 1 ночі коли я спав прийшло два повідомлення які прочитав зранку, перше переказ коштів на мобільний другий переказ коштів на катку. Спустошили все трошки більше 2000 грн 50 особистих решта кредитний ліміт. Враховуючи що відрив новий рахунок на старому коштів не тримав. Звертався раз 100 в банк і на лінію перешого ж дня написав заяву в міліцію. Банк розслідування не проводив письмового пояснення також не надіслав на пошту. Вічні рекомендації звернутися в міліцію і кожного разу відповідаю що з першого ж дня зробив це (повторюю як робот, так зрозумів цю інформацію ніде не фіксують), потім на лінії мені повідомили що я надавав інформацію своєї карти 3 особам (чого не було) звідки взяли таку інформацію і не уявляю. з міліції і банку мовчать на даний час.
інфрмація номера телеофну на який зловмисники переказали кошти та імя прізвище людини якій перейли гроші також відомо. Що робити далі не знаю.
відділення банку пл. Замкова Гора, 1 м. Дрогобич
Полезный комментарий
sanch ☺ 23 июля 2015, 9:03
Скорее всего речь счетах (обслуживающихся по кредитной и дебетной схеме), соответственно две карты для каждого.
Закрываются не карты, а счета.
Закрыть в привате счет очень проблематично, в первую очередь — отсутствие у клиента экземпляра договора. Кроме того, закрыть счет стараются на словах, дескать правила у них такие, зачастую применяя подмену понятия «закрытый счет» с «закрытая карта». Если даже будешь настаивать, то пытаются всучить (за деньги) справку о состоянии счета.

«А на якому етапі стався витік персональних даних третім особам, то це може знати тільки власник картки.»
В данном случаи не персональные данные, а информация, что содержит банковскую тайну. Кроме владельца карты, доступ к этой информации имеет определенный круг банковских сотрудников. Поэтому Ваше утверждение является неверным.

22 июля 2015, 16:55
Пинайте следователя, чтобы шевелился. В банк обращаться письменно, через Укрпочту с уведомлением о доставке и описью. В таком случаи у Вас будут аргументы против банка в суде.
sergunya73
sergunya73
22 июля 2015, 17:09
«Враховуючи що відрив новий рахунок на старому коштів не тримав»
Рахунок взагалі то один. А ось різних карток до нього може бути десяток.
І особисто я, коли йду у відділення закривати картку, тим більше з кредитним лімітом, то я її закриваю, а не слухаю усілякі байки співробітників.
23 июля 2015, 9:03
Полезный комментарий
Закрываются не карты, а счета.

PrivatBankQM
PrivatBankQM
22 июля 2015, 18:39
Шановний клієнте, доброго вечора!
Нам складно прокоментувати ситуацію, що склалася, так як зазначених даних недостатньо, щоб ідентифікувати Вас як клієнта. Направте, будь ласка, на help@pb.ua номер карти і Ваші контактні дані, вказавши посилання на відгук. З повагою, ПриватБанк