Людмила. Безпідставно заблокована карта Приватбанку!

NLIVkladnyk55 NLIVkladnyk55
26 июня 2015, 09:20
Вчора, 25 червня 2015 року, перебуваючи в одному з відділень ПриватБанку на вул. Вишгородській я попросила про збільшення кредитного ліміту. Мені це зробили дуже швидко і якісно. Через кілька хвилин в тому ж відділенні я поповнила свою картку кількома тисячами гривень з метою перерахування їх на інші картки. Потім я в тому ж відділенні проплатила комунальні платежі — знову все пройшло якісно і оперативно. А далі сталося непередбачуване. При переїзді в одне з відділень Києва на вул. Бальзака, я хотіла зняти певну суму і мені було повністю відмовлено по причині: спочатку перевищення ліміту, хоча я в той день не знімала грошей зовсім, а потім після телефонування на 3700, мені сказали, що моя картка підозрюється в шахрайстві і тому заблокована. Запевняю всіх читаючих мою інформацію, що ніяких шахрайських дій, крім описаних мною вище, я не проводила і проводити не планую. Карточка заблокована, весь сімейний бюджет на ній. Мій чоловік інвалід 2 групи, гроші можуть бути потрібні в кожну мить! Здається, що СБ Банку, показуючи свою «роботу» керівництву Банку, вибірково показує свою «роботу». Прошу керівництво Банку оперативно відреагувати на мою проблему і вирішити її цивілізовано.

sergunya73
sergunya73
26 июня 2015, 09:35
Что то в последнее время случаи необоснованной блокировки карт начинают приобретать угрожающе массовый характер. Не хотелось бы оказаться в подобной ситуации из-за короткого замыкания в чьей то башке из службы «безопасности». Поэтому текущий остаток на своих картах снизил до минимума — коммуналка и пополнение мобильных, чтобы в один прекрасный момент не остаться у разбитого корыта.
hfbcf505
hfbcf505
26 июня 2015, 10:25
Аяс
Может я чего-то не понимаю в этой жизни… но у меня не совсем стыкуется:
-«… я поповнила свою картку кількома тисячами гривень з метою перерахування їх на інші картки»,
-« При переїзді в одне з відділень Києва на вул. Бальзака, я хотіла зняти певну суму і мені було повністю відмовлено»
-«Карточка заблокована, весь сімейний бюджет на ній»
Это что — процесс ради процесса?
mazaj
mazaj
26 июня 2015, 11:00
По опыту предыдущих отзывов, авторы сознательно или случайно не упоминают или «забывают» указать важнейшие детали их историй.
26 июня 2015, 12:09
NLIVkladnyk55, добрый день.
Направьте, пожалуйста, на help@pb.ua Ваши контактные данные, указав ссылку на отзыв, чтобы мы могли предоставить более детальную консультацию.