валюту віддають без проблем

klien123 klien123
2 апреля 2015, 12:27
За звичай писала відгуки лише коли стикалася з проблемами у тому чи іншому банку. Але не менш важливо писати і про позитивний досвід. Наразі банк без жодних сперечань віддає долари в межах денного ліміту нбу, незважаючи на розмір депозиту. За великою сумою просто більшу кількість днів треба ходити, але касира записує тебе і жодного дня не було щоб касир замість того, щоб віддати сказала, що грошей нема. І все з посмішкою і з повагою. І дрібні долари завжди є навіть по 2-3 долари не зажимають.
Ответ администратора
Финансовый портал Минфин
6 апреля 2015, 11:31
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 06.04.2015).

2 апреля 2015, 14:37
Klien123, добрий день.
Спасибі за відгук. Раді, що наша робота залишила у Вас позитивні враження.
З повагою, ПриватБанк.
Yumax
Yumax
3 апреля 2015, 09:20
Не знаю, на какой планете это происходит.
Я в Одессе промыкался два дня 01апреля и 02 апреля. В центральном отделении Приват снять валюту с карты не смог. В кассе отказали в связи с отсутствием валюты, якобы не завезли. Принимать заявку на завтра отказались. Посоветовали приходить каждый день, может появится.
Это что, ходить в отделение как на работу? И так в пяти посещённых мною отделениях. Это же полный маразм. На Горячей линия (3700) вразумительного ответа на происходящее не получил. А вы говорите. что всё нормально. Хотелось бы получить официальный комментарий по поводу этого, мягко говоря, творящегося беспредела. Извините за жёсткость, но по другому не скажешь.
qwe90
qwe90
3 апреля 2015, 19:57
иванов
Какой город?
3 апреля 2015, 22:49
Лана
«І дрібні долари завжди є навіть по 2-3 долари не зажимають»

— Завжди?! Ви впевнені?
На жаль, це не так. Вам або пощастило, або Ви блефуєте!
З власного досвіду. Залишок валютного депозиту (замалим не 10$) я нарешті отримала на днях і, варто зазначити, НЕ без бою! Чому НЕ без бою? Бо співробітники Приватбанку наполягали на видачі решти в національній валюті, а я принципово бажала взяти СВОЄ в «оригінальній» валюті вкладу. Спочатку мене переконували, мовляв, ми замовляємо, але не привозять банкноти дрібного номіналу. Обіцяли зателефонувати – і жодного разу так і не зателефонували!
Ще радили замовити кошти через службу підтримки клієнтів (3700), але оператори в один голос стверджували, що такі питання необхідно вирішувати безпосередньо у відділенні.
3 апреля 2015, 22:52
Лана
Останнє, що пропонували, — відкрити через Приват24 валютний віртуальний рахунок, з якого можна за 1% комісії перевести кошти на поточний рахунок, щоб сума разом із залишком становила принаймні 50$, а краще 100$, бо навіть, як наголошували, і 50$ часто буває, що не привозять (найцікавіше, що на момент озвучування цієї пропозиції, можливість відкриття віртуальних рахунків уже була відсутня!!!).
Отже, у той час, коли мені вішали локшину на вуха, я не сиділа склавши руки, а діяла – і це далося взнаки: в решті решт, мені все ж таки вдалося забрати вклад у повному об’ємі в іноземній валюті, хоча й минуло 2,5 місяці з дня отримання останньої порції валюти в межах встановленого ліміту НБУ!

Таким чином, відтепер Приватбанку не бачити моїх грошей, як мені — власних вух без дзеркала!!!
3 апреля 2015, 22:54
Лана
P.S. Нещодавно Приватбанк пропонував клієнтам скористатися суперакцією: розмістіть новий вклад у будь-якій валюті до 30.04, і ми заплатимо за Вас податок на відсотки за вкладом. Тому Ваш дохід при участі у акції буде на 27% вищим, ніж за депозитом, оформленому в інший період.

Мабуть, справи кепські, адже відтік клієнтів триває, а тому, ймовірно, буде ще гірше…