Ще одна кража з поточного рахунку ФОП

gvozdyak1611 16 марта 2015, 21:54
12.03.зайшовши в приват24 я побачив, що в мене з рахунку було перераховано 11.03.15 о 20:39 21000,00 грн, а 12.03.о 08:23 ще 15 000,00 грн.на картку як фінансову допомогу.По перше я ніякі кошти не переводив, по друге, що ніякі дані типу коду і паролі я нікому не повідомляв. Цілий день 11-12.03.15 мені не приходили смс від Привату, хоча протягом дня знімав кошти в банкоматі і було два платежі на мій рахунок.Прошу мені пояснити, як можна було створювати платежі і надсилати без мого коду і паролі.Щоб підписати платіж, я ввожу ще дві паролі.і якщо якась сума повертається, то має приходити смс, яких не було протягом 11-12.03.15 р.По номеру картки на яку було перекинуто кошти я дізнався, що гроші було знято в Києві і це напевно працювала не одна людина.Бо гроші скинули 08:23, а вже 08:30 вони були зняті.Власник картки сам з Каховки однозначно підставне лице, Отак просто можна в один прекрасний день влетіти на кругленьку суму і наш прекрасний банк ні защо не відповідає, бо як вони пояснюють до вас влетів вірус зламав ваш Приват24 і вкрав ваші кошти, але це ще виходить, що вкрали кредитний лімит і на цей кредит будуть начислятися щей проценти.Особисто Приватбанк і прошу звернути увагу на цю ситуацію і пояснити як без особистих даних можна було залізти в мій приват24 взламати і викрасти кошти.Моя така думка, що це все відбувається не без участі самих працівників.

PrivatBankQM
PrivatBankQM
17 марта 2015, 9:17
Шановний клієнт!

Нам складно прокоментувати цю ситуацію, так як зазначеної інформації недостатньо, щоб ідентифікувати Вас як клієнта.
Дозвольте нам детальніше розглянути цю ситуацію. Направте, будь ласка, на help@pb.ua деталі питання і контактні дані, вказавши посилання на відгук, щоб ми могли перевірити інформацію і допомогти Вам.

З повагою, ПриватБанк.
17 марта 2015, 15:46
«… як без особистих даних можна було залізти в мій приват24 взламати і викрасти кошти. Моя така думка, що це все відбувається не без участі самих працівників»

Дійсно, співробітнику Приватбанку не потрібен Ваш пароль для доступу в Приват24!!!
Для цього необхідно знати лише номер карти клієнта!!! Ось такі справи!!!
Людмила Корбутова
Людмила Корбутова
17 марта 2015, 17:10
PrivatBankQM17 марта 2015, 09:17ПриватБанк#
Шановний клієнт!

Нам складно прокоментувати цю ситуацію,
Что значит Вам складно???? У Вас клиенты не защищены от краж! Оказываеться очень просто взломать «вашу защиту» и отключить смс для входа в Приват24. Ни в одном банке Украины, без смс нет доступа к твоим счетам и функция «отключить СМС даже не существует».
17 марта 2015, 17:42
Кстати даю идею для желающих заработать — надо собирать отмазки привата, потом опубликовать отдельной книгой «Как отмазаться перед растяпами-клиентами, которые не успели закрыть счета и перейти в другой банк».
17 марта 2015, 17:43
1-й. Закон сохранения денег:
Не держим деньги в приватбанке.
(Хотя я и сам попал....)
17 марта 2015, 17:47
Шановні клієнти Приватбанку!!!
Ні в якому разі не визнавайте за собою обов'язок сплачувати кошти (тим паче нараховані відсотки за користування ними!!!), до зняття яких Ви не причетні!!!
Звертайтеся у міліцію, складайте запити, пишіть відповідні заяви (претензії) до Приватбанку, скарги до компетентних органів, дзвоніть на гарячі лінії!!!
minfin.com.ua/company/privatbank/review/61376/#com2385772

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Ще одна кража з поточного рахунку ФОП