me7770 me7770
24 января 2015, 20:26
1
Ваш клієнт банку, мій чоловік помер. Я б хотіла дізнатися, як видалити номер телефону з бази даних, щоб не вказувати свої ПІБ. Я не є клієнтом вашого банку і не хочу, щоб мої дані (навіть ПІБ) були у банку. Чому, щоб видалити номер треба мої ПІБ? Щоб потім цей телефон був записаний на мене!!! І щоб мені потім пропонували ваші послуги. Та це порушення закону України!!! Що свідоцтво про смерть (декілька місяців тому дала у відділення ) не є важливим доказом, що людина померла і що її дані та телефон потрібно видалити. А причина видалення, щоб на теперішній мій телефон не звонили і не нав'язували ні мені, ні мертвій людині свої долбані послуги. Якщо обов'язково для видалення номеру телефону з бази даних треба ПІБ та інші дані нового користувача телефону, то означає, що ваш банк порушує ЗАКОН УКРАЇНИ!!! Стаття 10. Недобросовісна реклама
1. Недобросовісна реклама забороняється. недобросовісна реклама — реклама, яка вводить або може ввести
в оману споживачів реклами, завдати шкоди особам (для мене моральна), державі чи
суспільству внаслідок неточності, недостовірності, двозначності,
перебільшення, замовчування, порушення вимог щодо часу, місця і
способу розповсюдження;. Мені знайомі казали, що після того, як вони давали ПІБ і телефон то ви їм через декілька днів дзвонили (хоча вони не були клієнтами) і пропонували послуги.

Комментарии (4)

+
+2
Bura Tin
Bura Tin
25 января 2015, 16:57
#
Примите искренние соболезнования.

Не ждите от привата, какой то помощи.
Как я неоднократно говорил:
«Все человеческое приватбанку чуждо»

Напишите письмо в главный офис, приложите нотариально заверенную копию свидетельства о смерти
Отшлите письмом с уведомлением и описью
укажите что чедовек умер и вы отказываетесь от назойливой рекламы и т.д.

Если после месяца — вас продолжат доставать, не будет ответа и т.д.
Фиксируйте приставания и подавайте в суд
Считаю имеете полное право требовать компенсации морального ущерба.
Понимаю Ваше горе, бездуши они, да и все.
+
0
PrivatBankQM
Ответ банка
PrivatBankQM
25 января 2015, 19:03
ПриватБанк
#
Добрий вечір, me7770!

Дозвольте нам докладно розглянути цю ситуацію. Направте, будь ласка, на help@pb.ua деталі питання і контактні дані Вашого чоловіка, вказавши посилання на відгук, щоб ми могли перевірити інформацію і допомогти Вам.

З повагою, ПриватБанк.
+
+2
stromba
stromba
26 января 2015, 13:57
Алекс, Запад
#
Полезный комментарий
ЗАКОН УКРАЇНИ

Про захист персональних даних

Стаття 15. Видалення або знищення персональних даних
2. Персональні дані підлягають видаленню або знищенню у разі:
2) припинення правовідносин між суб'єктом персональних даних та володільцем чи розпорядником, якщо інше не передбачено законом;
+
0
ray2020
ray2020
27 января 2015, 1:41
#
Хотите Вы не хотите а все равно ваши персональные данные и данные вашего мужа до конца Привата будут там, а также всех жителей Украины Вы наивны как осенний лист

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться