Неофіційний курс долара

levkutg 2 января 2015, 19:24
Я хочу висловити своє невдоволення і скаргу на те, що ваш банк без попереджень конвертував курс долара по курсу 19.3 при тому що офіційно курс 16.5. Значить ваш банк знімав і рахував неофіційно. Чому різниця сум в платіжній системі пайпал. Пайпал нараховує і знімає одну суму а ваш банк стягував значно більшу суму. Хто мені поверне ці кошти. Я вимагаю компенсанції. Чому мене попередили. що за відношення до клієнтів. Прошу розгляду цього питання. Як купити долар то його ніколи немає, а як здати по курсу 16.3 то будь-ласка. А стягують по 19.3. Де справедливість. Попередили б завчасно я б може нічого і не купляла б, або шукала дешевший товар. Принаймі я б на щось розраховувала. А так побачила лише на другий день залізши в приват24 і подивилась що суми пайпал і що стягнув банк суттєво відрізняються, еквівалентом в 500-700 грн. І так кілька операцій. А це рівноцінно моїй місячній зарплаті. Так не довго і банкрутом стати.

2 января 2015, 20:33
На поточний момент багато банків-еквайєрiв використовують технологію DCC (Dynamic Currency Conversion), яка дає можливість еквайєру проводити конвертацію по cross border операціями на своєму боці.
Нами була помічена уразливість в даній технології, яка призводить до втрат банку-емітента.
Банк-еквайєр (який обслуговує іноземний магазин або сайт) пропонує клієнту провести операцію у валюті країни емітента.
У разі згоди клієнта, еквайєр через міжнародну платіжну систему відправляє запит на списання з карти саме гривні. Платіжна система, оскільки це cross border операція, конвертує суму за своїм курсом в клірингову валюту емітента (як правило, це долар або євро)
2 января 2015, 20:34
Уразливість полягає в тому, що курс платіжної системи набагато нижче ринкового, ця різниця особливо істотна в даний момент. При авторизації 1586 UAH, платіжна система конвертує за курсом 15,86 і сума відшкодування емітента еквайєру виходить 100 USD. Ринковий курс на даний момент дорівнює ~ 19 UAH за USD.
Списання з гривневого карткового рахунку відбувається в гривні (тобто 1586 UAH), а відшкодування — у доларах (100 USD).

Отже ми змушені перейти на картковий курс для транзакцій в гривні якщо POS термінал фактично знаходиться закордоном.
Це стосується як наземних транзакцій так і транзакцій в інтернет. Зверніть увагу, ті хто поповнює гаманці PayPal в гривні, оплачує сервіси Google або робить покупки на Amazon, Nextdirect і др.ресурсах.
2 января 2015, 20:34
Обирайте, будь ласка, для оплати валюту долари або євро, так як за фактом ви зіткнетеся з двома конвертаціями — спочатку сайт перераховує ціну в гривню за своїм курсом — він краще ринкового, але тим не менш він містить в собі заробіток банку, що обслуговує магазин, а потім ми проведемо конвертацію тієї суми у валюті, яку нам виставлять до відшкодування.

Ми також звернулися до платіжних систем з проханням прибрати гривню з валют, за якими можливі операції DCC закордоном.
З повагою, ПриватБанк
stromba
stromba
2 января 2015, 23:24
Вот так приват и разводит своих клиентов ( для банка просто лохов )!!!