Конвертація між картковими рахунками

incom incom
29 декабря 2014, 12:06
Доброго дня! Скажіть будь-ласка, на даний час я маю доларову інтернет картку а також гривневу інтернет картку від Приватбанку. На доларовій інтернет картці знаходиться певна кількість валюти яку я хотів би обміняти на грн- обравши в приват 24 пункт обмін- мені показує курс 18 грн/дол. Чи відповідає даний курс тому згідно якого буде проводитись конвертація валюти. І ще — який буде курс долара при купівлі валюти з гривневої інтернет картки на доларову інтернет картку? Дякую

29 декабря 2014, 12:36
Шановний клієнте, доброго дня!
Дякуємо за питання!
Конвертація проводитиметься згідно вказаному курсу в Приват24.
Щодо питання про купiвлю валюти з гривневої карти в Приват24, на жаль, через нестабільну ситуацію на фінансовому ринку України у відділеннях ПриватБанку і Приват24 продаж валюти тимчасово обмежений.

З повагою, ПриватБанк
sergunya73
sergunya73
29 декабря 2014, 15:11
«Конвертація проводитиметься згідно вказаному курсу в Приват24.» А як же.Тільки потім не дивуйтесь, якщо конвертація відбудеться по курсу для відділень — 16,4. Чомусь в цих комментах minfin.com.ua/company/privatbank/review/57357/ представник банку надав зовсім іншу інформацію.
Максим Корецкий
Максим Корецкий
29 декабря 2014, 22:01
Днепропетровск
Та приватбот не читал вопрос — ответ дан относительно гривна-доллар, а вопрос про доллар-гривна
tolya1
tolya1
30 декабря 2014, 23:18
Конечно у вас купят по 16, а вы сомневаетесь?