Увага КІДАЛОВО!

Privatutki Privatutki
29 декабря 2014, 09:11
Доброго дня, шановні користувачі! 25.12.2014. мене кинули на 7000грн.
Дзвонили з телефона 0962696835. Кому дзвонили з цього номера- звертайтесь, є пона інформація про ШАХРАЯ. З повагою.

29 декабря 2014, 09:43
Василь Юрійович, добрий день!
Нам дуже шкода, що Ви зіткнулися з подібною ситуацією.
Враховуючи той факт, що дані відносини носять цивільно-правовий характер, поза зоною відповідальності банку, рекомендуємо Вам звернутися в правоохоронні органи.
Ми склали 10 простих правил, дотримуючись яких, Ви зможете не стати жертвами шахраїв pb.ua/safeness/.
З повагою, ПриватБанк
sergunya73
sergunya73
29 декабря 2014, 15:37
Ще якось можна зрозуміти, коли деякі ведуться на телефонний розвод з міських дніпропетровських номерів 056. Але повестись на дзвінок з лівого мобільного — це вже занадто. Як на мене, краще вже посилати по телефону всіх підряд представників банку. Справжній представник банку можливо з розумінням віднесеться і передзвонить, а от шахраї — навряд.
Privatutki
Privatutki
31 декабря 2014, 10:07
По перше: працювали спеціалісти зістажем, по друге: номер телефона не лівий, а працює до цих пір. Є всі данні про власника. По третє: законодавство в Україні таке, що по закону легше забути про гроші чим тягатись з шахраями. Держава і банки сприяють (зацікавленні) в скоєнні злочину.