Приватбанк має проблеми

PopeL 4 декабря 2014, 23:31
Я приватний підприємець, маю піцерію«Челентано».Заключив договір з банком про встановлення терміналу. Вже досить давно користуюся послугою бонус +. Взвязку з кризою вирішила відключити цю послугу, але маю намір залишити термінал. Коли звернулася в банк на гарячу лінію, мені повідомили, що я є сєтєвим клієнтом і заявку має подавати бухгалтерія мережі «Челентано». Постає питання: по -перше, договір підписувала я як підприємець, до чого тут «Челентано»? тим більше ніякого звязку да і відношення до бухгалтерії, я не маю, по- друге, бухгалтерія не користується послугами Приватбанку, по-третє, хто надав інформацію банку про сєтєвого клієнта? Якщо я нічого не надавала і не підписувала. Працівники на гарячій лінії не дають відповіді.
Я розумію, що Приватбанк не втратить в прибутку, якщо я відмовлюся від його послуг.Але звичайно, своїм друзям та знайомим рекомендувати його для ведення бізнесу -НЕ БУДУ. Простійше поставити термінал другого банку.

stromba
stromba
5 декабря 2014, 0:43
Что вы хотите от 3700 если судя по приглашениям Юниор приват «программа приватбанка для детей от 6 до 17 лет ». Дословно это звучит так: «С карточкой юниора стань участником программы моя первая работа в приватбанке и ты сможешь Консультировать клиентов через чат, е-маил, телефон „
kn0xville
kn0xville
5 декабря 2014, 10:31
Если вы являетесь владельцем пиццерии, то мне не понятно, зачем вы вообще звонили в 3700?
3700 так же как и онлайн чат помогают решить, как по мне, небольшие проблемы или проконсультировать, но я, как ЧП, никогда не обратился бы к ним с такой проблемой.
У меня есть менеджер, который оформлял мне счета и он всегда помогает.
PrivatBankQM
PrivatBankQM
5 декабря 2014, 10:37
PopeL, добрий день!
Нам дуже шкода, що у Вас склалась негативна думка про Банк.
Просимо направити на нашу пошту help@pb.ua Ваші контактні дані, щоб ми могли перевірити інформацію і прокоментувати виниклі питання.
З повагою, ПриватБанк