Хочу оформити картку для виплат, але не хочу в «подарунок» карточки Універсальна. Що робити?

pe4enko008 pe4enko008
18 ноября 2014, 00:15
Хочу відкрити рахунок в Приватбанку. Вже прийшов оформляти карточку, і коли почав розпитувати, дізнався, що до карточки «Для виплат» в додаток йде кредитна картка «Універсальна». Мені не потрбіно універсальної! Мені потрібна просто картка «для виплат» і все. Що в такому випадку робити? Писати зразу заяву на відмову? ПІсля написання відмови працівник банку має перед моїми очима знищити цю картку чи як? Хтось стикався із цим?

Універсальна — це кредитка. А я кредитів в любому їх виді не люблю. Не хочу переживати в майбутньому, що Приват мені «намалює» якийсь уявний кредит, навіть якщо я не буду користуватися цією карточкою.
18 ноября 2014, 10:27
Шановний клієнте, добрий ранок!
Дякуємо за звернення!
Хочемо звернути увагу, що оформити карту для виплат можливо без карти Універсальна. Для цього, досить звернутися до керівника відділення.
З повагою, ПриватБанк

18 ноября 2014, 09:28
Я отказалась и все — никто ничего не навязывал.
18 ноября 2014, 10:54
Як працюватиме Приватбанк в період з 26 грудня по 15 січня?, Львів
А вчора мені їхня менеджер довго пояснювала, що вони йдуть дві разом і картку Універсальну просто потрібно тримати вдома. Вона мусить бути
18 ноября 2014, 10:53
Як працюватиме Приватбанк в період з 26 грудня по 15 січня?, Львів
Дуже дякую за оперативну відповідь.
18 ноября 2014, 11:43
Елена, Никополь
Мне навязали кредитку. Пришлось брать. Я не использую её (даже не активирована), но регулярно получаю звонки от Привата. Они настойчиво рекомендуют пользоваться…
18 ноября 2014, 11:47
Як працюватиме Приватбанк в період з 26 грудня по 15 січня?, Львів
Ну і я про це=) Ні з котрим банком не хочу мати ніяких кредитних зобовязень, навіть неактивних… В наш час це геморой… Краще пів року потерпіти і наскладати на щось гроші, ніж брати кредит
18 ноября 2014, 11:50
Елена, Никополь
Поддерживаю!!!
18 ноября 2014, 18:46
А мені видали універсальну з нульовим лімітом на кредит, наскільки я розумію працює як дебетна карточка. Поки, що не бачу проблем з банком. Сказали, що користування безплатне. Вона була потрібна для поповнення валютної. Чи може хтось знає про підводні камені цього?
19 ноября 2014, 11:51
Нет никаких подводных камней. Я такие карты просто закрываю через приват24 и все, когда они не нужны больше
24 ноября 2014, 14:02
Спасибо за ответ!