Поповнення валютної картки

witas65 31 октября 2014, 11:39
1. Чи можливе поповнення валютної картки 3-ою особою по номеру і на яких умовах? 2. Які критерії надання пільг в обслуговуванні кредитної картки Gold?
31 октября 2014, 12:49
Шановний клієнте, добрий день!
Дякуємо за звернення!
На жаль, поповнення валютної карти 3 особою неможливе.
Щодо питання стосовно карти Gold, карта дає Вам право користуватися наступними пільгами:
— Пріоритетне обслуговування — операції по карті здійснюються без черги у Вашого персонального менеджера в будь-який час доби;
— Знижена ставка за користування кредитним лімітом (всього 2,7%);
— Максимальний розмір кредитного ліміту (до 50 000 грн);
— Знижки для учасників Gold-клубу і привілеї по всьому світу від MasterCard;
— Можливість замовити додаткову іменну карту з фото MasterCard Worldдля себе і своїх довірених осіб;
— Вибір валюти карти при оформленні: долари США, євро, рублі РФ, гривня.
Більш детально ознайомитися з інформацією, щодо обслуговування даних карт і тарифами, ми рекомендуємо на нашому офіційному сайті privatbank.ua/platezhnie-karty/karta-gold/.
Зауважимо, банк надає можливість оформлення карти GOLD на пільгових умовах (без спалати членського внеску 20 грн/мiс) для наступних категорій Клієнтів:
— Сумлінні позичальники;
— Крупні вкладники з сумою вкладу від 25 000 грн (або еквівалент в іншій валюті);
— Керівний склад стратегічно важливих підприємств, в т.ч. і зарплатних проектів ПриватБанку (засновник, директор, головних бухгалтер).

31 октября 2014, 23:44
На превеликий жаль, у «Приватбанку» кожен консультант на одне і те ж питання має СВОЮ відповідь, причому відповіді інколи діаметрально протилежні. Так, при зверненні за номером 3700 мені було заявлено, що валютну картку можна поповнити через термінал, так як і гривневу для виплат за номером з комісією 0,5%. То де ж все-таки правда? Окрім того, я 1) Є сумлінним позичальником: роками активно користуюсь кредитною картою без ЖОДНИХ порушень; 2) Суми на моїх вкладах є більшими від 25 тисяч грн. Таким чином, по двох критеріях я підпадаю під пільгові умови оформлення карти Gold, проте в такому оформленні мені було відмовлено. Останнім часом «Приватбанк» перетворився у великий колгосп, де дуже важко вивести якийсь толк і зв«язати кінці з кінцями.
19 ноября 2014, 9:26
Доброго ранку, Віталій!
Дякуємо Вам за звернення!
Банк включив Вас в список клієнтів, які можуть безкоштовно стати членом Gold-клубу! Зазвичай це коштує 240 грн на рік, але для Вас і вступ, і участь абсолютно безкоштовно.
Для випуску картки Ви можете звернутися до найближчого відділення нашого банку (pb.ua/map/) і протягом 15 хвилин отримати нову карту.
19 ноября 2014, 22:55
Дякую, нарешті картку отримав. Ще маленьке запитання, якщо можна. Є дві картки: для виплати пенсії і для виплати соціальної допомоги. На залишок більше 100 грн. на пенсійній нараховуються 10% річних. На соціальній такі ж умови чи там відсотків нема взагалі?
20 ноября 2014, 8:47
Віталій, доброго ранку!
Дякуємо за звернення та за користування послугами нашого Банку!
Нарахування відсотків на залишок по карті для соціальних виплат не здійснюється.