Оплата частинами - брехня.

Halka Halka
17 октября 2014, 12:44
Я захотіла скористатися послугою «Оплата частинами», приходили на роботу представники банку і запевняли як це легко і просто. Відправила смс щоб дізнатись на яку суму можу оформити покупку, на що мені прийшла відповідь що мені в цій послузі відмовлено. Звернулася до представника через приват24, він подав заявку на збільшення мого кредитного ліміту і знову мені відмовили бо в мене невеликі доходи, захотіли довідку про додаткові доходи. Але якщо б в мене були великі доходи, я би не здійснювала покупки оплачуючи їх частинами. Для кого розрахована ця послуга не зрозуміло. Нікому не дають ні «Оплати частинами» ні «Миттєвої розстрочки». Одним словом, банк шахрай і обманює своїх клієнтів незрозумілою рекламою і прихованими умовами.
17 октября 2014, 12:53
Шановний клієнте, добрий день!

Ліміт по сервісу «Оплата частинами» встановлюється для кожного клієнта індивідуально. На рішення впливає хороша історія погашення боргу, активне користування картою в ТСП (магазини), наявність депозитів.

Щоб підвищити свої шанси на позитивне рішення Ви можете: надати довідку про доходи; активно користуватися платіжною карткою «Універсальна», в межах свого ліміту; поповнювати карту особистими грошима.

Щоб перевірити інформацію конкретно по Вашій карті, просимо повідомити на help@pb.ua суть питання, № карти та контакти для зв'язку, вказавши посилання на відгук.

З повагою, ПриватБанк