ПРИВАТ-ВІДДІЛЕННЯ-ОБСЛУГОВУВАННЯ

Alexey63 Alexey63
14 октября 2014, 22:31
Довгий час являюсь клієнтом ПРИВАТа, та власником голд картки.
В цілому роботою банку задоволений, правда, в окремих відділеннях відчувається легка некомпетентність деяких працівників (людський фактор помножений на непросту ситуацію сьогодення).
Але головною метою мого звернення до керівництва ПРИВАТу є бажання відзначити відмінну роботу персоналу відділення в м.Ів.-Франківську, вул.Вовчинецька 225ф і особливо моєму персональному мененджеру Дацюку С.Р. Надіюсь на адекватну реакцію керіництва ПРИВАТу на моє звернення та на подальшу вдалу співпрацю з банком.
З повагою Фризюк О.О
15 октября 2014, 09:26
Alexey63, доброго ранку!

Дякуємо за конструктивний відгук! Змушені погодитися з Вами, іноді на якість роботи дійсно впливає людський фактор. Ми б раді повністю виключити помилки, що іноді допускаються співробітниками, але не можемо цього зробити з об'єктивних причин — людям властиво помилятися, незалежно від ступеня їх професіоналізму. Сподіваємося на розуміння. Дякуємо Вам за позитивну оцінку нашого співробітника. Інформація передана його керівництву. Докладемо максимум зусиль, щоб наша співпраця приносило Вам тільки такі емоції.

З повагою, ПриватБанк.