Чому приховують встановленні комісії ?

Богдан БОГДАН Богдан БОГДАН
9 октября 2014, 13:01
При поповненні депозиту Приват-вклад з картки «Універсальна» справді стягується комісія у розмірі 1%, але чому вкладники про це не знають чому система не сповіщає про це людину, ми ж не можемо кожного разу заходити на сайт банку і щоденно переглядити комісійні зміни, які односторонньо вносить банк. ПОРАДА банку, як тільки встановлюєте чергову комісію, подбайте, щоб перед платижем людина дізналася про це, систама повинна вказати, яка комісія буде зтягуватися з платежу. Чи стягується комісія за поповнення Приват-вкладу окрім картки «Універсальної» з віртуального рахунку, інтернет картки у трьох валютах гривня/долар/євро? На сайті банку про це не сказано, комісія може є? Дякую за відповідь.
9 октября 2014, 13:15
Шановний Богдан!

Всі зміни ми вносимо в оферту, розміщену на нашому сайті, до якої приєднується клієнт, підписуючи заяву у відділенні банку. Клієнт у свою чергу повинен стежити за змінами на сайті.
Умови поповнення Приват-вкладу були змінені з метою приведення комісії у відповідність з тарифами на зняття особистих коштів з картки Універсальна. Інформацію про це ми розмістили в Умовах та Правилах користування банківськими послугами, а також на сторінці, присвяченій депозитними вкладами privatbank.ua/depozit.

З повагою, ПриватБанк.

ihudak
ihudak
10 октября 2014, 17:24
Зараз це вже не актуально, оскільки комісію скасували. Проте, на сторінці тарифів на перекази https://privatbank.ua/pay/ весь час
«с Карты «Универсальная» на Депозиты и услуга накопления Копилка» залишалось «Бесплатно». Тут стеж — не стеж — все одно не встежиш, коли з інформацією на сайті немає порядку