Свій курс для розрахунку в валюті для карткових транзакцій

vannpol 6 октября 2014, 21:48
5.10.14 зробив операцію покупки за кордоном. Здивувало те що курс був вказаний не відносно гривні як раніше, відносно гривні до долара — 0.0687. Спочатку я не звернув на це увагу, але потім зробивши ще одну операцію — зрозумів що потрібно перерахувати по курсу. Курс становив приблизно 14.5, хоча готівковий курс становив 12.98. Я захотів прояснити дану ситуацію — звернувся до консультанта ПРиват 24, як стало зрозуміло не дуже мабуть компетентного в даному питанні, єдине що я міг дізнатись, що є спеціальні курси для карток. Дійсно на головній сторінці сайту банку зявились «Курси по картках» і дійсно курс становив 0.0687, знизу був напис, який вже 6.10.14 був прибраний, суть полягала в тому що ці курси встановлені для карток MasterCard і VIsa. Зателефонував в службу підтримки банку — пояснив ситуацію — мені дійсно сказали що це курс встановлений даними системами. Звернувся в службу підтримки Master Card — мені відповіли, що я не перший хто їм телефонує і курс встановлений ними дійсно був 12.98. Мені ж цікаво, що це свій власний курс ПРиватбанку і чому навіть співробітники банку не знають причин його встановлення? Тим паче що сьогодні 6.10.14 курс був змінений на відношення долара до гривні 13.99, хто тоді має мені повернуті переплачені мною кошти, тим паче, що я не був попереджений про встановлення даних курсів і про іншу інформацію.
7 октября 2014, 10:05
Шановний клієнт, здравствуйте!

Курси валют як для операцій у відділеннях банку, так і для операцій, що проводяться по картах, наведені на сайті pb.ua. Курси відрізняються, так як продаж валюти у відділеннях регламентується курсом, який встановлюється в ході торгів, що проводяться НБУ, і регламентується антикризовим пакетом інструкцій і постанов НБУ, зокрема, постановою №502. Безготівкові операції, зокрема оплата товарів і послуг, зняття готівки в валюті за гривневими картками, проводяться за ринковим курсом, який зараз значно відрізняється від курсу регламентованого НБУ для операцій в відділеннях.
Прийміть, будь ласка, наші вибачення за якість консультації, яку Вам надали на нашій гарячій лінії, будемо вдячні, якщо Ви повідомите нам на help@pb.ua деталі дзвінків на нашу гарячу лінію (номер телефону, з якого здійснено дзвінок, дату), щоб ми могли проаналізувати і пропрацювати діалоги зі співробітниками.
Сподіваємося на швидкий зворотний зв'язок!

З повагою, ПриватБанк

Armstrong
Armstrong
7 октября 2014, 0:16
Подтверждаю указанную проблему.
Аналогичная ситуация.
Сотрудники Банка не могут внятно объяснить на каком основании без какого либо предварительно уведомления были координально изменены «правила игры» и откуда неожиданно взялся курс 14.53 за 1$.
Полагаю, есть повод для написания заявления заявления в РУ НБУ.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Свій курс для розрахунку в валюті для карткових транзакцій