Богдан БОГДАН 6 октября 2014, 16:22
МИ ПРОТЕСТУВАЛИ ДЕКІЛЬКА ДЕСЯТКІВ ВІДДІЛЕНЬ ЖОДНЕ НЕ ПРОДАЄ ВАЛЮТИ. За перевіреною достовірною інформацією продаж валюти долар/євро у Приват 24, по тел. 3700 а також у відділеннях банку зупинено на невизначений час.ВИСНОВОК: гривня перетворюється у папірці-фантики, а долари притримують до обміну/продажу за реальним курсом, який на сьогодні становить понад 14 грн. за 1 долар.
6 октября 2014, 16:26
Богдан, добрий день!
У зв'язку з високим попитом, ми змушені обмежити вільний продаж валютних коштів з метою забезпечення безперешкодної видачі клієнтам в першу чергу коштів з валютних депозитів і карткових рахунків в сумах, визначених НБУ. Ми докладаємо максимум зусиль для якнайшвидшого вирішення цього питання. На жаль, термінів вирішення проблеми в даний час немає. Ми приносимо Вам свої вибачення за доставлені незручності, і сподіваємося на Ваше розуміння.
З повагою, ПриватБанк

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Продаж валюти долар/євро у Приват 24, по тел. 3700 а також у відділеннях банку зупинено на невизначений час.