Неповернення валютних депозитів

lenana lenana
4 сентября 2014, 13:59
тоді ніхто вам не заважає зарахувати мої валютні кошти, які ваш банк перевів на доларову картку для виплат до 02.09.14, по новій схемі, ідентифікувавши їх як кошти з депозитного рахунку (цільове призначення цих коштів не повинно мінятися після 02.09.14, тому що мої кошти як були так і мають залишитися валютними коштами з депозитного рахунку).
Чому Приватбанк відмовляється виправляти дану помилку в своїй платіжній системі?
4 сентября 2014, 14:40
lenana, згідно з Постановою НБУ №540 від 29.08.14 депозитні кошти (в тому числі відсотки), зараховані на карти для виплат до 02.09.14 можна:
— Виплатити Клієнту у гривні за курсом покупки валюти.
— Або оформити Клієнту новий валютний вклад, по закінченні терміну якого гроші зарахуються на карту і будуть доступні до виплати в іноземній валюті (в еквіваленті 15 000 грн. На день).
З повагою, ПриватБанк

4 сентября 2014, 14:29
Київ
Lenana! Зі свого досвіду радив би вам оформити Приват-вклад у валюті з нього на наступний день вже можна знімати кошти чи переводити на картку для виплат і знімати, тоді не потрібно чекати цілий місяць.
4 сентября 2014, 14:47
Богдане, а якщо мені потрібна вся сума по вкладу, то я зможу зняти всю суму потрібну мені відразу у валюті? чи банк не утримає з мого вкладу штраф, як вони часто прописують хитро в своїх договорах «затрати на оформлення -відкриття»?
Дякую за відповідь
4 сентября 2014, 15:07
Київ
Раніше обов«язковий мінімальний залишок Приват-вкладу був 20 $ або 20 євро, тепер же можна знімати кошти до нуля без закриття вкладу обо залишити на рахунку декілька центів. Прива-вклад в доларах і євро оформляється під 5 % річних (фактично враховуючи 15% податок 4,25 % річних). Якщо оформите вклад сьогодні кошти можете зняти вже завтра. Можна оформляти даний депозит у відділенні банку або у ПРИВАТ 24.
4 сентября 2014, 15:14
Богдане, тоді варто спробувати…
Дякую за швидку відповідь!