Zminjetbs vitannja po 3700

oleksandrinfa oleksandrinfa
4 сентября 2014, 00:40
Dobrogo 4asy dobu. Telefonyj4u za nomerom 3700 meni inkolu zamistb zvu4nogo vitannja mogo imeni ta po batbkovi inkolu y golosovomy rezumi 4yj vitaemo y kontakt tsentri PruvatBanky skazitb meni w4o vas tsikavutb, ale na mij golos sustema nereagye. Meni bilbwe podobaetbsja vitannja vitaemo imja ta po batbkovi. Vu w4o xo4ete zaprovadutu golosovuj zaput ny tupy klient byde govorutu napruklad mij depozutnuj balans i byde 4ytu vidpovidb na zaput?
4 сентября 2014, 10:49
Александр, добрый день!
Благодарим Вас за интерес к совершенствованию нашей клиентской поддержки и за Ваше замечание. Информация, изложенная в Вашем отзыве, принята во внимание и будет рассмотрена.
С уважением, ПриватБанк

5 сентября 2014, 15:01
Олександр, добрий день!
Ваше побажання щодо привітання при зверненні на 3700 було розглянуто. Голосовий запит за Вашим номером телефону відключений, надалі, при зверненні на 3700, Ви будете чути звичайне вітання, ім'я та по батькові!
Приносимо вибачення від імені Банку за можливі незручності, якщо такі мали місце.
З повагою, ПриватБанк
oleksandrinfa
oleksandrinfa
10 сентября 2014, 15:55
Олександр, Rivne
ПриватБанк, булоби добре як би ще зателефонувати на номе 3700 и по ми мимо основного та бонусного балансу рахунку ще и депозитний баланс можна було почути. Чи можливо зробити так щоб у меню по номеру 3700 була опцiя перевiрити депозитний рахунок?
10 сентября 2014, 16:51
Олександр, добрий день!
На жаль, на даний момент, можливість перевіряти баланс депозитного вкладу за дзвінком на 3700 не реалізована. Опція знаходиться на розробці і про терміни її реалізації ми зможемо повідомити трохи пізніше.
Дякуємо Вам за відгук і за інтерес до вдосконалення наших сервісів.
З повагою, ПриватБанк