Приват - Шахрайські маніпуляції

meskalo meskalo
27 августа 2014, 17:35
27/08/14 робив оплату через Приват24. На сайті було вказано курс 13,50. Після здійснення операції система порахувала мені по 13,95. Звернувся в онлайн підтримку, задав питання: «Курс 13,50 дійсний для всіх видів операцій, мені відповіли що так, для всіх. Тоді попросив вияснити чому система зняла по 13,95… Після деякого часу сказали… Курс 13,50 дійсний тільки для валютно обмінних операцій в Приват24 і у відділеннях банку. Для розрахунку в інтернеті курс 13,95… При чому ніде це не зафіксовано… Сказали що цей курс можна взнати у оператора онлайн підтримки… Скажіть це легально? Інколи Приват витіває трюки в які важко повірити.
28 августа 2014, 09:14
Шановний клієнт, добрий день!
Дякуємо за звернення!
Курс, приведений на сайті, діє для валютообмінних операцій у касах банку і Приват24. Для безготівкових операцій, в тому числі при оплаті товарів і послуг в Інтернет, курс може відрізнятися. Це пов'язано з тим, що деякi сайти пропонують здійснити оплату у валюті країни покупця (гривні). При цьому конвертують валюту продавця за своїм курсом конвертації.
Ми шкодуємо, що це викликало незручності для Вас.
З повагою, ПриватБанк

Mocca
Mocca
28 августа 2014, 14:33
Аналогичная ситуация 28.08.14 на сайте Приват24 курс 13.4000, а операция проведена по курсу 13.4953. Оплата проведена через paypall, в котом стоит метка «операции проводятся по курсу банка- иммитента». Так что коммент банка снова мимо.
В моем случае сослались на постановление НБУ №281 для безнальных операций. И что курс узнать до операции НЕ возможно, только после операции на сайте банка. Все это подтверждает одно — банк делает что захочет! Хочу узнать законность таких действий??? И где узнать курс конвертации ДО того как?..