ПриватБанк - підприємство з шахрайськими методами

u572 u572
5 августа 2014, 10:11
З минулого року в мене була відкрита картка Приватбанку. Викорустовувалась вона для здійснення розрахунків в інтернеті через Приват-24 — оплата комуналки, поповнення мобільних, зрідка — покупки. При списанні коштів з картки знімалася лише комісія Приват-24, відсотки Приватбанку не знімалися. Але в цьому році Приватбанк почав знімати 1% за всі операції по списанню коштів з картки, при цьому відсоток брався навіть з комісії Приват-24. На моє запитання, чому так сталося і хто так вирішив, мені неодноразово відповідали, що вся інформація про зміну тарифів опубліковується на сайті. Таким чином, Приватбанк укладає з клієнтом УСНУ угоду, не надаючи ніяких письмових документів і не фіксуючи тарифи, при цому змінює умови на власний розсуд, в односторонньому порядку, не попереджаючи про це клієнтів. Навіть якщо буде встановлено 100% комісії за списання коштів — все одно вони будуть в своєму праві. Вважаю такі дії відверто шахрайськими.
5 августа 2014, 14:28
Шановний Клієнт!

Згідно Вашого звернення щодо списання комісії з карти, напишіть, будь ласка, на help@pb.ua деталі та контактні дані, вказавши посилання на відгук, щоб ми могли перевірити інформацію і вирішити питання.

Також хочемо звернути увагу, що Вашим договором з банком, є публічна оферта розміщена на нашому сайті (http://privatbank.ua/terms/), що містить умови і правила надання банківських послуг, до якої приєднується клієнт, підписуючи заяву у відділенні банку і зауважимо, що подібним чином діють багато банків країни.

Сподіваємося на зворотний зв'язок.
З повагою, ПриватБанк.

u572
u572
5 августа 2014, 15:02
Вважаючи, що я тричі спілкувався зі співробітниками банку з головного офіса, не бачу необхідності надавати якусь інформацію на ваш е-мейл. На момент відкриття картки діяли одні умови, потім Приватбанк ці умови змінив. При цьому в мене є обов«язок відслідковувати зміни на сайті банку, а в банка стосовно мене ніяких обов»язків немає (так мені пояснив консультант, з яким я спілкувався телефоном). А щодо інших банків, то я відкрив картковий рахунок (банк називати не буду, щоб не вважали рекламою), отримав письмовий договір та підписані тарифи, які не можуть бути змінені без моєї згоди.