кредит

Mawylja91 16 июля 2014, 14:57
Добрий день. Хочу купити новий телефон в розстрочку. В магазині порадили через картку Універсальна. Я б хотіла детальніше дізнатися скільки мені необхідно заплатити в кінцевому результаті-сума за місяць+відсотки+комісія за переказ коштів(з зарплатної карти на карту Універсальна в Приват 24). Кредит 2 000 грн. на 5 місяців по 400 грн.Дякую.
16 июля 2014, 16:23
Mawylja91, доброго дня!
Як ми зрозуміли із звернення, Ви плануєте скористатися сервісом «Оплата Частинами», який дозволяє здійснювати покупки і розраховуватися за послуги карткою Універсальна або Кредитною картою Gold, оплачуючи не всю їх вартість, а тільки частину. Решту суми, кожні 30 днів з моменту покупки, необхідно щомісяця вносити на картку рівними платежами. Без відсотків і комісій! При списанні регулярного платежу за рахунок власних коштів, сервіс для Вас абсолютно безкоштовний, у рахунок кредитних коштів — 4% Більш детально ознайомиться з послугою і магазинами партнерами, Ви можете на нашому офіційному сайті за посиланням privatbank.ua/kredity/oplata -chastyami /.

Здійснюючи безготівковий переказ з «Карти для виплат» на карту «Універсальна», комісія не стягується (http://privatbank.ua/pay/).

Для отримання детальної консультації по карті, Ви можете, у режимі 24/7, звернутися у наш чат з сайту pb.ua або повідомити нам на help@pb.ua, вказавши посилання на відгук, суть питання, номер карти і контакти для зв'язку.
З повагою, ПриватБанк.

astr0
astr0
16 июля 2014, 19:48
До коментарів банку додам тільки що в магазинах часто замість «Оплати Частинами» пробують всунути «Миттєву розстрочку». По останній комісія 1.9% від суми покупки ЗА МІСЯЦЬ, тобто у Вашому випадку кожного місяця треба буде платити на 38 грн більше, а сума переплат за 5 місяців буде 190 грн. Також в деяких магазинах наполягають на обов«язковому оформленн додаткових сервісів типу розширеної гарантії якщо купуєте в кредит. Також будьте уважні щоб регулярний платіж за оплату частинами не списало з кредитних коштів так як у цьому випадку буде додатково 4% комісії. Будьте уважні.