0680776822 5 июля 2014, 10:52
Добрий день у мене висить кредит, вже 1102 гривні, по не відомим причинам було знято 100 грн 1.06, потім 30.06 — 37грн, потім 30.06- 11грн, 1.07 — 100грн.
Останній раз кидала 50 грн 31.05..… до цього у мене заборгованості 811 грн… за що такі штрафи? да я знаю не оплачую. бо тяжка ситуація… але за що такі проценти ліпити.?
5 июля 2014, 11:41
Добрий день, Шановний Клієнт!
По доступному номером телефону, на жаль, нам не вдалося з Вами зв'язатися.
Нами була перевірена інформація по Вашій карті 5 **** 68. Згідно з умовами договору по кредитній карті «Універсальної» у Вас відбувається щомісячне списання 2,5% за користування кредитним лімітом. Також, у зв'язку з простроченими платежами по карті, Вам щомісяця нараховується штраф у розмірі 100 грн.
На сьогоднішній день на Вашу карту необхідно внести щомісячний платіж у розмірі 50 грн. і на погашення простроченого платежу 510 грн.
У цій ситуації ми можемо порекомендувати провести всі передбачені договором платежі і надалі дотримуватися правил погашення (http://pb.ua/platezhnie-karty/universalna/). При необхідності Ви маєте можливість вносити не всю суму кредиту відразу, а обмежуватися щомісячними мінімальними платежами в розмірі 5% від залишку заборгованості, але не менше 50 грн.
З повагою, ПриватБанк!

USD 39.4 40