Фінансовий номер

astr0 19 июня 2014, 14:39
Чесно, вже думав писати тут негативний відгук, забирати всі депозити і розривати все звязане з Приватом тому що чомусь постійно маю проблеми при відкритті чи закритті карткових рахунків (тут minfin.com.ua/company/privatbank/review/34993/ навіть не все).
Знімав кошти з приват вкладу долларового в приват24 з метою перевести на інший депозит в грн. Перевів на доларову картку — ок, переводжу на гривневу — платіж завис. В настройках картки ліміт проведення операцій відсутній (таке було на іншій карті коли замість неї був перевипуск). Вже розізлився що картку заблокували без мого відома. Написав в підтримку привата, через деякий час подзвонили і назвали дані відомі тільки мені і привату (деталі платежу, факт зміни фінансового номеру і передзвонили на новий номер який поки що знають тільки співробітники і дружина). Провели процедуру перевірки з запитаннями практично всієї інформації яка наявна про мене у формі банку, не тільки короткої (дата народження, кодове слово). Через 1-2 хв після цього перевід пройшов, ліміт повернувся.

Дуже дякую банку за цю незручність, адже справді фінансовий номер міг змінити шахрай маючи 30 секунд доступу до приват24 і поточного фінансового телефону.

Також дякую співробітниці Львівського відділення «Елегія» Ользі Іванівній за швидке і якісне обслуговування а також за допомогу у вирішенні всіх проблем з наведеного вище у посиланні відгуку. GOLD підтримка покищо теж найкраще себе проявила.

Сподіваюся що тепер, як і раніше, не буде причин витрачати час на вирішення проблем тому що їх знову не буде декілька років поки активні картки :).
19 июня 2014, 15:05
astr0, доброго дня!
Насамперед хочемо подякувати Вам за час, витрачений на складання відкликання, а також за користування послугами нашого Банку, навіть не дивлячись на те, що Ви стикалися з незначними труднощами.

Роботу представників, яких Ви відзначили окремо, без уваги не залишимо =)

Сподіваємося бачити Вас в числі наших Клієнтів ще дуже довгий час, а ми, в свою чергу, будемо намагатися зробити все від нас залежне, щоб співпраця приносило Вам лише позитивні емоції.

З повагою, ПриватБанк.