Купила авто в кредит на планетавто, а авто вже більше як 2 місяці не віддають.

Nuson Nuson
12 июня 2014, 15:43
Ще на початку квітня я виграла аукціон на планетавто, і до теперішнього часу авто мені так і не віддали, притому, що всі платежі і внески я оплатила вчасно. Не попередили зразу, що в авто є проблеми з документами. Одні менеджери говорять, що авто ще навіть не зареєстроване і невідомо коли буде зареєстроване, інші говорять, що в авто вже є техпаспорт, але його не віддають. Більше 2 місяців приватбанк користувався коштами, які я їм перерахувала за авто. Після того, як я просила їх повернути мені кошти, які я виплатила, вони «годували» мене завтраками через день, і ще місяць ними користувались. На сьогоднішній день вони мені навіть повернули кошти, але відсотки, які я могла заробити, поклавши ті ж кошти на депозит мені не повернули. На моє запитання: «А де ж тоді авто»на яке я вже витратила кошти, купивши колеса і акумулятор, які мені казав купити менеджер, мені в банку відповіли, що нічого неможуть зробити, я повинна тільки чекати, але скільки часу — невідомо. Я втратила можливість купити інше авто, оскільки банк мені не повертав кошти, і тепер ще й кажуть, що невідомо коли будуть документи і на те авто. Хто може мені надати достовірну інформацію щодо того автомобіля???? Писатиму у всі інстанції, якщо не надасьте мені інформацію або не повернете всі кошти, які я витратила на покупку авто через планетавто.
12 июня 2014, 16:44
Nuson, доброго дня!
Шкодуємо про незручності, які Вам доставила описана ситуація.
Дозвольте нам детальніше розглянути Ваш випадок і допомогти. Повідомте, будь ласка, на help@pb.ua опис ситуації і контакти для зв'язку, вказавши посилання на відгук. Також будемо вдячні, якщо в листі Ви уточніть деталі візиту до відділення (дату, приблизний час, адресу), щоб ми могли проаналізувати і опрацювати ситуацію із співробітниками.

Сподіваємося на зворотний зв'язок!
З повагою, ПриватБанк.