sakun 6 апреля 2024, 12:40
Якщо вирішили взяти в лізінг авто у ПриватБанку, подумайте ще раз)
Є велика вірогідність того що ви залишитесь і без грошей і без авто.

Ситуація: Лізінг погашено, документи отримано, в МРЕО лізінгові авто ПриватБанка не переоформлюють бо банк у реєстрі боржників. Банк і надалі видає лізінг і вам, звичайно, при оформленні не скажуть що можливо ви не зможете переоформити на себе авто. По суті це шахрайство, бо банк прекрасно знає про проблему і продовжує видавати лізінг на авто яке ви не отримаєте.

Потім вам будтуть розповідати що юристи вирішують цю проблему, а поки ви можете поїздити на авто за яке ви заплатили і яке належить не вам. Але по факту такі відгуки можна знайти ще за 2018 рік, юристи працюють непокладаючи рук.

Якщо є якісь колективні позови з цьго привиду, маякніть будь ласка.
6 апреля 2024, 13:16
Вітаємо. Вже перевіряємо, чим можемо зарадити в цій ситуації. За результатом додатково з вами зв`яжемось.
Mkushnirenko 5 апреля 2024, 23:59
Сталося так, що я потрапила на шахраїв, заблокували рахунки, кинулась відновлювати, але 05.04.2023 були тривоги і у відділення я не потрапила, а наступний день це субота, не має ніякого чергового відділення яке працює в суботу в Полтаві, я вимушена сидіти голодна ще 2 дні, тому що не можу відновити рахунки з грошима, в мене навіть позичити ні в кого. Я просто обурена. І не знаю, що робити.
6 апреля 2024, 11:22
Вітаємо. Шкодуємо, що вам довелося зіткнутися з такою ситуацією. Наші колеги в чаті підтримки за посиланням pb.ua/chat з радістю допоможуть відновити доступ до акаунту Приват24, створити новий рахунок для переказу коштів з заблокованого рахунку.
Svidika 5 апреля 2024, 22:51
Відкриваю ПРИВАТ24, воду пароль, пише ведіть пін від карти (віртуальної)(який я ніколи і не знала >бо не було потреби)Заходжу на підтримку, вказую номер телефону, Ф.І.П, дата народження, відправляю фото з паспортом, не пройшла авторизацію
Як відновити доступ до банку?
6 апреля 2024, 10:40
Вітаємо. Якщо у вас немає можливості увійти до Приват24, у нас є ще декілька альтернатив для вас для отримання пін-коду:
1. Відправити смс (вартість за тарифами оператора) з текстом PIN+1234 на номер +380920003700,
де PIN — три латинські букви, 1234 — останні 4 цифри вашої картки.
Як тільки ми отримаємо дану команду, вам надійде відповідь від банку з новим PIN-кодом.
2. Також можливо запросити змінити пін-код через автовідповідач на 3700 (Якщо ви знаходитесь в Україні).

У випадку виникнення труднощів при вході до Приват24 наші колеги в чаті підтримки за посиланням pb.ua/chat з радістю допоможуть вирішити питання та відновити доступ до акаунту.

Для успішної авторизації за допомогою фото, необхідно відправити якісне фото при гарному освітленні.
Для підключення співробітника у діалог чату — оберіть будь-яку тематику питання або ту, що найбільше підходить до Вашого питання. Також можете описати в чаті Ваше питання вручну короткими висловами, далі слідувати підказкам та очікувати з'єднання.
Світлана Черненко 5 апреля 2024, 19:34
Отделение по адресу: Киев, ул. А. Ахматовой, 46
Сердечно дякую всім працівникам відділення, а особливо менеджеру Світус Софії, Аллі, на жаль не знаю прізвища, за дуже високий професіоналізм і швидке вирішення усіх моїх питань та звернень. Коли не прийдеш — завжди все вирішують швидко і професійно. Касиру також величезна подяка за швидке обслуговування, просто молодець. Від щирого серця бажаю Вам міцного здоров’я, успіху, благополуччя вам і вашим родинам та Божої підтримки у всьому і завжди! Дякую за вашу людяність та професіоналізм!!!
5 апреля 2024, 20:28
Вітаємо.
Будемо намагатися й надалі надавати Вам і всім клієнтам нашого банку такий рівень сервісу, що заслуговує тільки такої оцінки.
maxn1 5 апреля 2024, 17:44
Отделение по адресу: Днепр, ул. Набережная Победы, 78
Все доллары которые выдают с депозита — старые, обрисованные, потёртые, в пятнах, пописанные ручкой, с какими-то неизвестными печатями. Пытался через техподдержку решить вопрос чтобы под заказ привезли что-то красивей туалетной бумаги — отказали. Они пишут что все их доллары хорошие и «Ми видаємо валюту, яка відповідає вимогам НБУ «- вы их сами видели?
Даже сами кассиры на кассе говорят что вы перед тем как подтвердить снятие по телефону: «посмотрите на их пожалуста, они скорей всего вам не понравятся, а других у меня нет»
Пжлста избегайте этого банка
5 апреля 2024, 18:34
Вітаємо.
Сума формується та доставляється для замовлення з купюр того номіналу та року випуску, що є в наявності. Банк приймає і видає тільки таку валюту, яка відповідає вимогам НБУ та вважається платіжною не тільки на території України, а і в інших країнах відповідно ознак зношеності. На поточний момент згідно Постанови 75 НБУ Банкам, небанківським установам заборонено відмовляти клієнтам у здійсненні валютно-обмінних операцій з банкнотами іноземної валюти будь-якого року випуску в разі повної відповідності за дизайном і елементами захисту зразкам, справжність яких підтверджена з використанням відповідного обладнання.
Valya1st 5 апреля 2024, 15:54
ПОДАРУНОК від БОГА! Дякую Приватбанку за подарунок за 50 тис грн. Я до цих пір в шоці
5 апреля 2024, 16:27
Доброго дня.
Вітаємо з перемогою, Ваші слова дають нам додаткову мотивацію та енергію для подальшої роботи.
Полезный комментарий
Valya1st 5 апреля 2024, 17:34
Спеціально зареєструвалась, щоб виразити подяку. Бо люди, коли добре, то не пишуть, а коли аж надто погано, тоді жаліються. Класно, дуже рада. Бо я не з оточення «приближених» чи чиясь знайома, отримала телефон в офісі фірми, що проводила акцію. Справді рандомно, ніколи нічого не вигравала. Просто в шоці. Дуже дякую.
dribon 5 апреля 2024, 13:57
Отделение по адресу: Полтава, ул. Ивана Мазепы, 45/4
Дуже гарне обслуговування! Особиста подяка Кропівній Наталії! Швидко! Зрозуміло! Доступно все розповіла! і головне по ділу!!! Ще раз дякую за обслуговування!!!
5 апреля 2024, 14:14
Дякуємо Вам за відгук!
Koen1957 5 апреля 2024, 4:33
Не рекомендую приват 24, зокрема купівля авіаквитків через приват 24.Виступаючи в моєму випадку провайдером не несе жодної фінансової відповідальності за некомпетентно надану послугу.Не рекомендую.
5 апреля 2024, 9:39
Вітаємо.
Шкодуємо, що вам довелося зіткнутися з цією ситуацією. Вже перевіряємо чим можемо зарадити і прагнемо вирішити питання у найкоротший термін. Про результати вас одразу повідомимо.
Dorian Gray 4 апреля 2024, 21:18
Банк взял комиссию в размере 85.75 гривен за покупку в OLX, котоаря была отменена не с моей стороны, за покупку деньги вернулись, но за комиссию нет. Просто на ровном месте эта контора украла у меня 85 гривен за ничего, за по сути еще не осуществленную пересылку денег.
5 апреля 2024, 9:03
Вітаємо.
Банком було виконано свої зобов'язання з перерахуванням коштів, рішення відносно повернення приймає саме торгова мережа отримувач. Тому підстав для повернення комісії банку за успішне перерахування коштів немає.
Olenauser 4 апреля 2024, 16:40
Щиро дякую працівникам банка! Помилково були переведені кошти. Банк, а особливо завдяки оперативній і бездоганній роботі natalija.korkhovaja.01@privatbank.ua моє питання за кілька один було позитивно вирішено. Щиро дякую за роботу!!! Тому хто сумнівається в таких випадках однозначно рекомендую звертатись до працівників банку!
4 апреля 2024, 17:05
З повагою, ПриватБанк!
Не рекомендую вкладывать в данный банк валюту в USD, так как после оконьчания депозита ты получаеш рвание, старые с пятнами купюры и никто на это не обращает внимания всем наплевать!!! А всё потому что ты ждёш смс о снятии наличных, а эта смс приходит после 12.00, когда новых купюр нет, потому как они может и были, но их уже разобрали утром, так что замкнутый круг получается и повлиять на это никто неможет. Так что прежде чем вкладывать в этот банк подумайте хорошенько и сделайте для себя вывод.Благодарю всех, кто меня понял и прочитал!!!
4 апреля 2024, 9:32
Вітаємо.
Національний банк наголосив, що не встановлював жодних обмежень щодо року випуску банкнот іноземної валюти і їх номіналу. Навпаки заборонено банкам та небанківським фінансовим установам встановлювати будь-які подібні обмеження. Тобто при виконанні замовлення готівки ми видаємо валюту, яка відповідає вимогам НБУ та вважається платіжною не тільки на території України, а і в інших країнах. Якщо вас не влаштовує валюта яку привезли, можна отримати кошти в гривні або перезамовити на іншу дату. Якщо інші установи відмовляється у вас прийняти готівку спираючись на рік, ви можете скаржитись в національний банк.
Pb683430 2 апреля 2024, 20:45
Добрый вечер
30.04.2024 около 19:00 так как плохо работал экран на терминале Приват Банка ошибся в пополнении своей карты на 2 последних цифры.Сразу же позвонил в банк, они сказали что платеж успешный и не чем помочь не могут
Сумма 4500, сегодня перезвонили с службы поддержки и сказали что верунуть не смогут
Деньги нужно было перевести маме в больницу, которая лежит в Киеве с инсультом
Спасибо больше Привату ((ужастный банк
3 апреля 2024, 10:16
Добрий день! Наші фахівці прикладали максимум зусиль, щоб повернути вам кошти, однак, на жаль, в даній ситуації не все залежить від нас. Без згоди отримувача, ми не можемо здійснювати переказ коштів з його картки.
Для подальшого врегулювання ситуації, радимо звернутися в правоохоронні органи, а ми, в свою чергу, з радістю посприяємо якнайшвидшому вирішенню питання після офіційного запиту поліції.
Ніколи не звʼязуйтесь з цим банком, особливо щодо депозитів в долларах. Вони видають тільки старими банкнотами, а якщо хочете нові, ходіть туди щодня. Так можна ходити і рік… Навіть не йдуть на компроміс, щоб взяти номер телефона клієнта, щоб не ганяти його по місту щодня. Жахливо. Обслуговуюсь близько 15 років і такого ще не бачила. ДЕТРАКТОР!!!
2 апреля 2024, 18:36
Вітаємо.
ПриватБанк здійснює видачу валюти згідно з чинними вимогами Національного Банку України. Всі банкноти без ознак підробки чи значного пошкодження придатні для операцій видачі готівки, без жодних обмежень щодо року випуску банкнот іноземної валюти і їх номіналу. Банкноти доларів США, які були емітовані з 1996 по 2013 рік, знаходяться в обігу в Україні. Виведення з обігу таких банкнот не заплановано найближчим часом.
Також зазначимо, що у відділенні Банку видаються купюри, які попередньо пройшли перевірку, відповідно, під час видачі пропонуються платіжні купюри.
У разі, якщо вас не задовольнив стан купюри, ви можете відмовитись її приймати.
TheF0cus1 . 2 апреля 2024, 15:59
Потрібно було вирішити питання нарахування відсотків по кредитній картці. Звернувся на гарячу лінію. Голосовий помічник банку не може вирішити практично ніяке питання, спамить вас непотрібними гайдами (які я не просив) і не дає зв’язатись із оператором. Якимось чудом, 10 разів змінивши формулювання мого запитання, нарешті вдалось зв’язатись з оператором, яка за пів хвилини вирішила питання. Складається враження, що голосовий помічник був доданий навмисне щоб дошкуляти клієнтам і витрачати їх час попусту.
2 апреля 2024, 17:33
Вітаємо. Приносимо вибачення, за можливі незручності. У разі виникнення непорозумінь з віртуальним помічником Яною, для з'єднання з оператором просто достатньо перефразувати питання для коректного визначення необхідного вам фахівця. Також варто не забувати, що ви завжди можете звернутися в наш чат на офіційному сайті банку pb.ua/chat або в мобільному застосунку Приват24.
Наші оператори працюють для вас цілодобово і завжди з радістю допоможуть вирішити питання. Спасибі за розуміння!
NataKram 1 апреля 2024, 22:49
Нещодавно шахраї зняли з моєї карти кошти і мені заблокували не лише карту, а і вхід в свій аккаунт. Тепер ніякого зв*язку з банком немає (розмовляють, бачте, лише з авторизованими клієнтами), грошей немає, карта заблокована, і я, як клієнт, виходить теж…
Відразу після дивних операцій, про які стало відомо з повідомлень в додатку Приват24, я звернулася в онлайн допогу і зголосила шайхрайство. Мені порадили відкрити діджитал картку і заблокувати основну. Поки я відкривала ту діджитал картку, мене викинуло з аккаунту і з тих пір більше доступу до свого рахунку я не маю. Що мені робити? Живу закордоном, відвідати відділення особисто в найближчі 2 місяці не є можливим. Я без грошей, а найголовніше — кинута своїм банком в блок. ЗА ЩО? Адже те, що рахунок клієнта слабо захищений від шахраїв це проблема саме банку, а не його клієнтів.
2 апреля 2024, 10:07
Вітаємо. Попри все бажання захистити та вберегти своїх клієнтів від шахраїв, Банк обмежений у своїх можливостях. Пошук і затримання зловмисників, разом із проведенням розслідувань за випадками шахрайства є обов'язком правоохоронних органів та згідно із законодавством, знаходяться поза юрисдикцією банку. Правоохоронці можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом всю необхідну інформацію.
Ми завжди радимо клієнтам бути уважними й слідувати простим правилам. В деяких ситуаціях клієнти самі потрапляють на гачок шахраїв та щоб такого не сталось ми розмістили на нашому сайті декілька дієвих порад:
Якщо при вході до Приват24 у вас виникають складнощі, то наші колеги в чаті підтримки за посиланням pb.ua/chat з радістю допоможуть вирішити питання та відновити доступ до акаунту.
Для підключення співробітника у діалог не обов'язково авторизовуватись, — оберіть будь-яку тематику питання або ту, що найбільше підходить до Вашого питання. Також можете описати в чаті Ваше питання вручну короткими висловами, слідувати підказкам та очікувати з'єднання.
Seva100pol74 1 апреля 2024, 12:19
1. ПриватБанк користуючись ситуацією вкрав з депозита моєй родини 5000 долларов.
2. Не бажає розбиратись в ЛЮБОЙ ситуації, а бажає тільки зароблять гроші.
3. Буду переводить свою зп в другій банк.
1 апреля 2024, 13:12
Вітаємо.
На жаль, за даними, вказаними у відгуку, нам не вдалось ідентифікувати вас, як клієнта Банку. Вже звертаємось до вас у особисті повідомлення, для того, аби уточнити ваш контактний номер телефону та деталі ситуації.
Neox 30 марта 2024, 19:56
Провів валютообмінну операцію онлайн, вирішив одразу відмінити, бо не сподобалася комісія, яка у 50разів перевищує річну ставку за депозитом. Однак оператор повідомив, що відмінити таку операцію немає можливості. Після переходу банку у державну власність рівень сервісу та обслуговування впав нижче плінтуса. Категорично не рекомендую мати справу з даним банком.
31 марта 2024, 10:32
Вітаємо.
Успішний переказ між картками не відміняється. Інформація про тарифи доступна на сайті банку та зазначається на етапі створення переказу.
Bitamin79 29 марта 2024, 15:04
Мої батьки знаходяться в окупації в маленькому містечку Скадовськ на Лівому березі Дніпра. До війни мій тато активно користувався кредиткою від Приватбанку, своєчасно ії поповнював. З 01 червня 2022 року кацапськи свинособаки заблокували роботу українських операторів і мій тато втратив можливість користуватися карткою та поповнювати її своєчасно. Приватбанк натравив на мого батька коллекторів з компанії Інтерриск які вимагають сплатити борг на зважаючи на те, що люди на Лівобережжі знаходяться в заручниках. Коллекторам була надана відповідь, що одразу після визволення Лівобережжя мій тато погасить заборгованність, але вони вимагають кошти негайно. Як це зробити на окупованій території? Люди схаменіться, пенсіонери там ледь виживають, а Ви ще й вимагаєте з них кошти. От такий у нас Приватбанк та коллектори з компанії Інтерриск. Одразу після нашої перемоги будемо вирішувати це питання. Ми переможемо 100%. СЛАВА УКРАЇНІ!

p. s. Наприклад коли ОТП Банк зателефонував до мене і дізналися що мої батьки лишилися в окупації, то було чути щире співчуття батькам та шана нашим воїнам які боронять країну. Одразу після нашої перемоги будуть погашені усі боргові зобов’язання. Алу у час війни вимагати кошти у людей які знаходяться в заручниках — це гидко!
29 марта 2024, 18:35
Вітаємо. Роботу щодо стягнення заборгованості банк може доручити проводити колекторській компанії. Якщо кредит не було відступлено, тоді приймається рішення залучити колекторську компанію для роботи з заборгованістю. По всім питанням щодо врегулювання заборгованості необхідно звертатись до компанії «ІНТЕР-РІСК УКРАЇНА».
Srita2024 29 марта 2024, 11:55
Добрый день. Со мной произошла ситуация, я торговала на бирже Binance и продала там 265 долларов, после чего на мою карту поступило 11 000 грн от третьего лица. Ничего противозаконного я не делала. Через сутки я обнаружила, что моя карта приват заблокирована. Я начала выяснять почему так произошло. Где мне служба безопасности предлагает 2 способа решения проблемы: 1- я возвращаю «потерпевшему» 11 000 грн или обращаюсь в полицию. Естественно, что я обратилась в полицию. После чего на след. день со мной связялась «потерпевшая» по моему личному номеру телефона (интресно, откуда он у нее появился? наверное, потому что Приват и его сотрудники соблюдают «конфидициальность».) и выясняется, что она тоже стала заложником обстоятельств и перевела на мою карту деньги через ОЛХ доставку.
Приват мне заблокировал возможность даже позвонить им или написать в чате, единственное, что я могу делать- общаться со следователем. Я считаю, что ущемляются мои права, тк не разобравшись полностью в ситуации, сделали с ней меня «козлом отпущения». Я не у кого эти средства не вымагала, отправила по-честному деньги на Binance, за что в эту же минуту получила в ответ свои 11 000 грн, я и подумать не могла, что такое вообще возможно. Ладно бы они заблокировали эти 11 тысяч только и разбирались дальше бы, но заблокированы абсолютно все мои средства, которые были на карте…
29 марта 2024, 13:03
Вітаємо. За результатом перевірки бачимо, що вам надали актуальну інформацію для врегулювання питання. Наразі банк змушений обмежити ваш рахунок. І разом з тим, рішення може бути змінено після проведення розгляду справи правоохоронними органами або за рішенням суду.
PavlenkoP 29 марта 2024, 10:16
Доброго дня, така ситуація з приватом, я являють клієнтом банку вже 10 років, ніяких претензій та дій не було. Я інвалід 3-ої групи, батько у мене військовий, працюю офіційно с грудня 2018 року у державній структурі, все офіційно і всі податки також (так я трохи роблю ставки у фавбет, це легалізовано у нас, так робив багато транзакцій), але ніякої злочинної діяльності чи підприємницької не здійснював і не збирався, батько перевів мені на картку 2 платежі 24000 грн, також я переводив до 10 раз протягом мабуть тижня, кошти в на картку а-банк, свою, але це ж мої кошти я можу управляти як хочу, нічого протизаконного нема. Вчора коли я заводив і виводив, невеликі суми до 1000 грн, о 9:37 можливо я навіть не бачив в приват 24 щось прийшло, коли о 9:39 я вирішив зайти у додаток подивитися, мені вибило смс що з вами розірвані трудові відносини, ніякого попередження на електронну або дзвінка навіть не було, у мене були всі збереження і кошти на цій картці. Поїхав до головного офісу на ковпака, прийшов до консультанта чи як там, пояснив йому всю ситуацію, він сказав що заяву на зняття коштів готівкою у приваті подав і чекай до трьох діб, поки ще смс чи дзвінка не було, тобто я другий день зараз без коштів на існування і не можу собі купити ліки котрі потрібні (була операція на серці). Другий момент написав заяву на начальника управління приват, але коли я тільки прийшов перші питання були чи я торгую криптою або перекази з окупованої території, я відповідв звісно ні, криптовалюти взагалі не розумію і не знаю що це таке, після моїх пояснень, адміністратор пішов до керівника, розказав ситуацію, і сказав що шанси не великі для розблокування, я не розумію без попередження і ніякої незаконної діяльності я не робив, у меня мої доходи офіційні і законні тільки на приваті, прошу розглянути мою заяву, і не блокувати рахунок. Копію моєї заяви віддали і сказали чекай відповідь по пошті протягом 30 днів, сподіваюсь на розгляд, а не просто по стандарту написати, криптовалюти чи взагалі фінансування тероризму, це взагалі без попередження розірвати угоду з постійним клієнтом який вже 10 років у цьому банку.
29 марта 2024, 11:46
Вітаємо. ПриватБанк працює виключно в рамках чинного законодавства та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності.

Банк розглядає та надасть відповідь на ваше письмове звернення протягом регламенту встановленого законодавством.
Наразі, наші фахівці опрацьовують заявку про видачу коштів, про результат ви будете сповіщені. Зробимо все можливе, щоб ви отримали відповідь якомога скоріше.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝