Вот новая группа по Привату если старую закроют

vitas0529 9 апреля 2014, 22:04
Вот новая группа по Привату, если старую закроют
vk.com/prihvatbank
10 апреля 2014, 9:51
Доброе утро, vitas0529!

Просим Вас не обращать внимания на информацию, которая размещена на сторонних ресурсах. Всю актуальную информацию Вы можете узнать на нашем официальном сайте privatbank.ua/news/. В случае, если у Вас возникнет необходимость уточнить какую-либо информацию, мы настоятельно рекомендуем обращаться напрямую в ПриватБанк: через чат pb.ua/chat, е-мейл help@pb.ua, отделение или по номеру 3700.

nettam
nettam
9 апреля 2014, 22:08
А старая где?
Indeec
Indeec
9 апреля 2014, 22:28
Скопировал как мог на сайте сохранять не дают, ввел свою почту, показуют что она неверная почему то? Фигня какае то, метка «проблема не решена», об этом банк метки сохранять не хочет, зачем такая вкладка на сайте нужна? Один бардак в Приватбанке, зачем «салидолить приприеме не работу» и при обращении в банк?- что за шугать своих работников и другим показать?, все равно по фин махинациях он занимает 1 место только все это скрывается чтоб не портить репутацию банку и продолжать лахотронить клиентов
Вот переписка, не судите строго, тел. разговоров извините не записал
Приват нарушает и права человека и антимонопольное право в Украине

PrivatBank
Вітаю, чим можу Вам допомогти?
Сегодня.doc 23.5 KB
PrivatBank
Ожидайте, пожалуйста, соединяю со специалистом в Вашем вопросе
Янко Ирина
Спасибо за ожидание на линии
18:58
Ви
Здравствуйте я ототслал вам сообщение но не знаю отсылка пошла или нет… я повторю еще раз…
Сьогодні, я проводив операцію з переказу грошей за куплений товар на картку продавця, В пост терміналі від Приватбанку з мене був потрібен номер мого мобільного телефону, але так як і мене його немає, я скористався № телефону випадкового людини, щоб отримати доступ до можливості операцій з перерахування грошей. При перерахуванні моїх грошей на картку продавця товару, в пост терміналі не було поінформовано мене, що наступні операції я не зможу проводити і мені запропонували залишок грошей перевести на неіснуючий мобільний телефон або на карту приватбанку якої теж немає. Інші карти з інших банків термінал не приймає. Коли я зателефонував з міського телефону на №3700-сказали що невірно набраний номер, тоді я набрав 800500003 і ледве зв'язався з оператором і скрізь вимагають мій номер мобільного телефону, чомусь простий міської їм неподходит і ще він чомусь повинен внесений у без моєї згоди в базу прибатбанка при цьому знову таки требуеться відкрити в приват банку рахунок та отримати картку. А що робити з тими хто нехочит? Убити, чи що? Я не людина? Або людина 3го сорту?
Виходячи з цього, я відчув чисте приниження та дискримінацію пов'язане з тим що якщо я не маю приваткарты і мобільного телефону то виходить що я не людина і не маю права проводити будь-які операції через будь-які фінансові установи. Якщо начальство Приват банку так хоче, то нехай мені купить мобільний і дасть безкоштовно карту свого банку. В приват банку, мені всі казали, щоб я здобув у них карту. Що в Приватбанку всі сума з'їхали? Чому всі в один голос мені нав'язують те, чого я нехочу? Це чисте приниження людини щоб я без будь-яких причин перевів з іншого банку свою пенсію в приват банк або просто для того щоб «стати людиною» я повинен мати купу всяких белефонов, папірців. Мені принизливо де небудь доводити що «я» є «я». І плочему, якщо я не клієнт приватбанку я неимею ніяких прав. Пусь так і при всіх терміналах і при всіх входах пишуть, як в Америці в 60х типу «Банк тільки для білих» або «Індіанцям вхід заборонено»
19:00
Мені знадобиться кілька хвилин Вашого часу, залишайтесь, будь ласка, на лінії
19:00
ок
теринал TS 21***6 час 09/04/14 13-38 вложено 200грн перерахованно 170 залишок 30 грн.Чому термінал недав змоги зробити іншу операцію а тільки перевести гроші на вашу кату чи на мобільний, Чому неприймаютьчя пенсійні карти інших банків? Це діскримінація.
19:05
Янко Ирина
Я займаюся вирішенням Вашого питання, залишайтесь, будь ласка, на лінії
Термінали не видають решти грошей, вони йдуть або на рахунок телефона або на карту Приватбанка
19:19
Ви
Чому не можна було надати мени змогу перерахувати гроши на карту приватбанку за наявністью № карти? В мене було в плані 2 перерахунки на два продавця и яких я замовив товар? Чому мені потрібно мать вашу кату? Щоб тільки на неї раз в рік нараховувати такі залишки?

19:20
Янко Ирина
оскільки Ви здійснювали оплату в терміналі Приватбанка для повернення кошт необхідно мати карту ПриатБанка
19:21
Ви
Чому я повинен мати моб тел и чому немає альтернативи, вибору. Це порушення прав людини та антимонопольного законадавства України куди я буду звертатися
19:23
Янко Ирина
На жаль, Банк не може повернути Вам кошти в данному випадку
19:25
Ви
Я хочу щоб вони були зараховани на той № куди пішла сумма 170 грн а я з продавцем по почті спишусь і попрошу щоб він надлишок повернув
19:27
Янко Ирина
В цьому випадку повернення залишку неможливо
19:28
тоб то на карту 4405 ***********7 Мар******о В
Чому термінал мені недав змогу до іншої операції,
який вихід?
19:31
Янко Ирина
На жаль, ми не можемо нічим допомогти, оскільки в терміналі можливо виконати операцію, після якої кошти одразу перераховуються на інший рахунок
19:34
Ви
На який? Як ніякого рахунку вказано небуло? Мені звернутися в нацбанк? Які дії бувають приперевірці у разі виявлення нестачи чи хуже надлишку грошеї?
19:37
Янко Ирина
Вказана сумма була перерахованна на номер, який ви вказали -отримувая, а залишок повинен повернутися або на карту Приватбанка, якщо вона була б, або на номер телефона, який Ви вказали
19:41
Ви
Справа в тому, що № тел я невказував? В мене його не було, для доступа я попросив випадкового чоловіка який сказав мені код по которому я почав проводити гроши
сам термінал автоматично не може перерахувати гроши як шо в ного нема «траяна»
19:45
Янко Ирина
Термінал перерахував кошти на номер телефона
19:45
На який?
Виходить гроші пішли в приват, на погашення «фінансової ями» того відділення з якого втікла місяць тому мачальниця з 2-3млн?
19:47
Янко Ирина
Залишок коштів перерахували на номер телефона тієї людини, на який Ви вказали
19:47
тоб то на Мар******** В П? Я невказував
19:48
Янко Ирина
Ні на номер телефона того випадкового чоловіка, який ви вказали
19:49
098 661064???
19:50
Янко Ирина
Я не можу знати, який номер ви вказали и чи пришли туди кошти
19:51
чи 0950****45
як це трапилось,? я терміналу каманди такої недавав. мені на 3700 та 800500003 повідомили що вони там висять, виходить, мені ваші працівники збрехали?
19:54
Янко Ирина
Термінал не видає залишок коштів, а тільки перераховує їх на карту Приватбанка або на номер телефона
Термінал не запитує інформацію куди відправляти залишок коштів
19:56
Ви
Термінал повинен був запитати та дочикатись погоджувальної команди, я тільки дав команду завершити після декількох спроб побратися до меню щоб поповнити рахунок за наявністью № кати
19:57
Вибачте, але В данному випадку ми не можемо Вам допомогти
19:59
Ви
Дякую, можно всю нашу переписку я збережу для наступних дій?
20:00
Так, звісно можна
20:05
Ще одне запитання, через базу приватбанка Львів, Чернігів
з іншого города можна буде дізнатися на який № тек пішли залишки?
20:05
На жаль, це неможливо
20:06
тільки з моеї області?
20:08
Мені знадобиться кілька хвилин Вашого часу, залишайтесь, будь ласка, на лінії
Перевірити, на який номер перерахували залишок не можливо
Уточніть, будь ласка, Ви на зв'язку?
20:16
так.
Выходит мне необходимо обратиться в органы прокуратуры или МВД и НБУ, чтоб те заслали запрос и проделали работу в приват и предроставили мне отчет согласно закону об информации и обращения гражран Украины?
не ужели нельзя узнать на кокой № ведь №тел и № карты известен а № на какой пришел-вледнлец неизвестен, если на № тел Мар*****ка 095 043???? то ок? то буду говорить с ним если на 098 661? то я команы в теринале неуказывал то это виноват припат, вернеее кто далал прогу для терминала

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Вот новая группа по Привату если старую закроют