не віддають депозит в євро

Orushka Orushka
25 февраля 2014, 22:43
Минулої среди звернулася в банк про закриття депозиту, суму замовили на суботу. в п'ятницю передзвонили з банку, сказали, що в суботу не працюватимуть,- перезамовили кошти на 25.02.14, а коли прийшла в банк, то повідомили, що євро не привезли, знову перезамовили на завтра.
26 февраля 2014, 17:04
Шановний Клієнт!

Дякуємо Вам за Ваше звернення, а також за те, що є клієнтом нашого банку.
На даний момент, щоб отримати депозит у валюті, необхідно зробити попереднє замовлення у відділенні.
Якщо Вам після замовлення не зможуть видати кошти у валюті, повідомте нам про це поштою help@pb.ua, в листі уточніть деталі питання, а також адресу відділення, в яке Ви зверталися, щоб ми могли перевірити інформацію і вирішити питання.

З повагою, Катерина.
ПриватБанк.

Valdemar1987
Valdemar1987
26 февраля 2014, 10:18
Valdemar
Зараз банда невіддає нікому кошти, в інтернеті суцільні скарги про банк і все свідчить про те що банк на межі банкруцтва. Головний хасид банду Дубілет нещодавно благав вкладчиків незабирати депозити і тих хто забрав-повернути без втрати %, банк в катастрофічному стані. Хто вже забрав кошти, обходьте цю банду 10-ю дорогою і не слухайте їхні казочки про стабільність, банк на межі банкруцтва.