Невідають депозит

ser1980 24 февраля 2014, 22:31
В пятницю 21.02 в першій половині дня приходив у віділення банку в м.Сарни по вул широкій і замовив долари по валютному депозиту який закінчився тогож дня.Мені сказали прийти на слідуючий день в суботу для закриття депозиту а гроші пообіцяли в ближайші дні. В суботу коли прийшов банк був закритий Дочекавшись понеділка прийшовши в банк Мені закрили депозит і сказали що гроші вже на картці і на даний момент можу зняти 700дол.а остальни як тільки привезуть валюту. простоявши на касі 2.5год. касир повідомив про ліміт і видали тільки 300 Хоча на той момент в касі вже були гроші і касир який ще сам незнав про ліміт готовий був виплатити всі кошти.Коли я повторно звернувся до спеціаліста деректор віділення який сидить біля неі сказав якщо мені щось не подобаєця то пиши заяву в прокуратуру. Хочу ще раз зазначити Що я попередньо замовляв гроші по закінченому депозиту і на той момент мене запнвнили що ніяких проблем не буде.
26 февраля 2014, 16:49
Сергій, добрий день!
Повністю поділяємо і розуміємо Ваше розчарування викликане діями наших співробітників, а також хочемо принести вибачення від імені Банку за неприємні моменти, з якими довелося зіткнутися при відвідуванні одного з відділень.
Надана Вами інформація передана відповідальним фахівцям для опрацювання та вжиття заходів. Додатково з Вами зв'яжеться співробітник Банку.
Сподіваємося, що цей не самий приємний випадок залишиться єдиним за весь час обслуговування в нашому Банку і зі свого боку, ми для цього докладемо максимум зусиль.
З повагою та впевненістю у подальшому взаємовигідному співробітництві, Аліна.
ПриватБанк.

ser1980
ser1980
25 февраля 2014, 9:25
Мойі дані Познік Сергій (0665701115) спеціаліст банку який мене обслуговував Круглик Ірина