Не віддають депозити

Walerak Walerak
24 февраля 2014, 11:00
Депозити, термін яких закінчився, в євро не віддають. Попередив що буду забирати за тиждень. Сказали, що переводимо на карточку все і відразу отримаю в кассі. В кассі видали тільки 200 євро і сказали що в них ліміти встановлені. Кудись дзвонили і там тоже послали. Адрес відділення м.Луцьк вул Крилова 1, старший відділення як мені сказали це Людмила Володимирівна. Забирайте депозити, бо скоро переведуть все на ліміти. Зараз ліміт 3000 грн. в день.
24 февраля 2014, 12:26
Шановний клієнт, здравствуйте!

Приносимо Вам найщиріші вибачення за доставлені всією ситуацією незручності. При завчасне замовленні видача депозитів здійснюється у звичайному режимі.

Дозвольте нам докладно розглянути описану ситуацію. Напишіть, будь ласка, на help@pb.ua деталі питання та контактні дані, вказавши посилання на відгук, щоб ми могли перевірити інформацію і вирішити питання.

З повагою, ПриватБанк.

24 февраля 2014, 13:20
Шановний Клієнт, доброго дня!

Ми зв'язалися з співробітником відділення для утояненія інформації з Вашого питання. На Вашу вимогу депозит був закритий і гроші переведені на карту. Зняти готівку з картки Ви можете в будь-який зручний для Вас час за умови наявності валюти у відділенні банку.
Співробітник відділення повідомила, що обналічть депозит можливо буде в п'ятницю 28.02.2014 р., Саме на цей день особисто для Вас замовлена ​​валюта у відділення за адресою м.Луцьк вул Крилова, 1.
Будемо раді тривалій співпраці!

З повагою, Олена.
ПриватБанк.
Orushka
Orushka
25 февраля 2014, 13:46
Я також в минулу середу звернулася в приватбанк з метою забрати депозит у євро-навіть сьогодні не отримала, сказали, що сьогоднієвро не привезли.
27 февраля 2014, 18:13
Orushka, якщо питання все ще актуальне, повідомте, будь ласка, на help@pb.ua опис ситуації та контактні дані, вказавши посилання на відгук, щоб ми могли з Вами зв'язатися і вирішити питання.

З повагою, Олена.
ПриватБанк.