Чи буде ЗАТ «Приватбанк» виконувати рішення суду?

lpowar lpowar
29 декабря 2013, 22:07
З моєї зарплатної карточки безпідставно були списані кошти нібито для погашення «простроченої заборгованості». Яка може бути «прострочена заборгованість» якщо є рішення суду ще від травня 2009р., де в позові ЗАТ «ПриватБанк» до мене про стягнення заборгованості по кредитному договору від грудня 2006р. відмовити. Оскілки ця кредитна заборгованість виникла в результаті шахрайської схеми третьої особи, яку суд визнав відповідачем по моєму кредитному договору і фактичним позичальником. Ця схема була зроблена не без участі співробітників банку. Окрім мене такий «подарунок щастя» в 2006 році отримали ще декілька моїх знайомих. До відділення банку в якому я обслуговуюсь не одноразово подавалась копія рішення суду, проте виконувати рішення суду банк не поспішає. Натомість порушуючи всі закони через чотири з половиною роки після остаточного рішення суду самовільно починає списувати кошти в розмірі 50% від надходжень на мій зарплатний рахунок. До кого звернутися про повернення коштів на мій картковий рахунок, оскільки заяву до ЗАТ «Приватбанк» з копією рішення суду я подав 25.12.2013р. у відділення в пгт Варва Чернігівської області, з проханням повернути безпідставно писані кошти, а кошти досі продовжують зніматись.
30 декабря 2013, 12:58
lpowar, доброго дня!
Шкодуємо, що склалися ситуація яка доставила Вам незручності.

Хотіли б нагадати: якщо Ви використовували кредитні кошти з картки «Універсальна», у Вас діє пільговий період до 55 днів, протягом якого Ви можете безкоштовно використовувати гроші банку. Якщо Ви не внесли використані минулого місяця кредитні кошти повністю до 25 числа наступного місяця, то Вам достатньо внести щомісячний платіж 7% від заборгованості, але не менше 50 грн.

Зауважимо, що в разі утворилася простроченої заборгованості, щоб уникнути застосування штрафних санкцій, з якими можна ознайомитися перейшовши за посиланням privatbank.ua/platezhnie-karty/obschaja-procedura-raboty-s-dolzhnikom/, а також передачі інформації в УБКІ (Українське бюро кредитних історій), Банк може проводити договірне списання з усіх Ваших рахунків, які відкриті в Банку (згідно з пунктом 1.1.3.2.11. умов і правил надання банківських послуг). Детальніше privatbank.ua/terms/pages/21/.

Щоб перевірити інформацію та надати консультацію саме по Вашій карті, необхідна перевірка персональних даних. Будь ласка, відправте нам лист на адресу електронної пошти web-hotmail@privatbank.ua, посилаючись на це повідомлення, вказавши контактний номер телефону і зручний час для зворотного зв'язку. Інформація обов'язково буде перевірена, після чого ми зможемо надати розгорнуту відповідь.

Дякуємо за відгук!
З повагою, Ірина.
ПриватБанк.

sanch ☺
sanch ☺
30 декабря 2013, 09:52
琚 灏
Боюсь, что Вам придется опять обращаться в суд, чтобы забрать все списанные деньги. Можете и прокуратуру обратиться, указать про кражу денег, пусть они переквалифицируют потом.
По возможности отказаться от получение з/п через этот банк.
30 декабря 2013, 15:40
Не про кражу гроші, а про порушення банком цивільного кодексу.
Банк гарантує захист коштів, і доступ до них в будь-який момент часу. — якщо ні? Можна судитись.
Глава 75. Банківські послуги.
9 января 2014, 16:52
Помилився цифрою, глава 72
30 декабря 2013, 10:35
Переведите зарплату в другой банк. Чем раньше вы уйдете с Привата, тем меньше будет у вас проблем.
klientPV
klientPV
5 января 2014, 20:13
Дмитрий, Украина
Doneckiu, здравствуйте!
По Вашей карте «Универсальная», отсутствует минимальный обязательный
платеж за 25.05.2012г., в связи с этим образовалась просроченная задолженность.

В период начиная с 31,05,2012 года по 23,05,2013, Вы вносили платежи,
суммы которых, были недостаточны для погашения просроченной задолженности и минимального платежа за текущий месяц. Так как период задолженности превышает 60-т дней, банк вынужден рекомендовать осуществить полное погашение кредита.

Хотели бы обратить Ваше внимание: При нарушении сроков погашения задолженности предусмотрены штрафные санкции.
* При наличии просрочки уплаты обязательных ежемесячных платежей свыше 5
дней начисляется пеня, размер которой рассчитывается по следующей
формуле: базовая процентная ставка по кредиту / 30. Пеня начисляется на
сумму обязательного ежемесячного платежа за каждый день просрочки его
уплаты в каждом случае нарушения сроков уплаты каждого из обязательных
ежемесячных платежей в отдельности.
* При наличии просрочки уплаты обязательных ежемесячных платежей 5 и
более дней (если сумма просрочки составляет 50грн. и более) начисляется
штраф в размере 1% от суммы всей задолженности по кредиту (тело кредита,
начисленные проценты, комиссии), но не менее 30 грн., в каждом случае
нарушения сроков уплаты каждого из обязательных ежемесячных платежей в
отдельности.
* При наличии просрочки уплаты обязательных ежемесячных платежей свыше
30 дней начисляется штраф в размере 500 грн. + 5% от суммы всей
задолженности по кредиту (тело кредита, начисленные проценты, комиссии) в
каждом случае нарушения сроков уплаты каждого из обязательных
ежемесячных платежей в отдельности.
13 января 2014, 12:17
Ты вообще кто такой придурок, что даёшь лживую информацию здесь. Покажи свою личность и представься иначе тобой займутся органы за распространение ложной информации и клеветы. Через час не будет твоих данных, я иду в СБУ и Прокуратуру, чтобы наконец тебя здесь выловили и сидеть тебе не пересидеть…
8 января 2014, 17:43
Стандартный ответ, даже не читая. После того, как я указал на несоответствие ответа, удосужились прочитать жалобу и попросили конкретики. Направил еще конкретную информацию на их электронный адрес. Получил ответ, что
«Информация проверена, все документы/заявление, предоставленные Вами 26.12.2013г., переданы ответственным специалистам для рассмотрения и проработки. Официальный ответ от банка, будет предоставлен в течение 30-ти банковских дней (согласно регламенту), с момента получения документов».
Уже сразу накололи на один день, т.к. документы в отделение я предоставил 25.12.13, а они зарегистрировали их 26.12.13. Ну, ничего, один день переживу. А (согласно своему регламенту) буду готовить документы в прокуратуру, суд, защиту прав потребителя и т.д. Участников форума буду держать в курсе.

Персонально для klientPV. Или научитесь пользоваться компом, или научитесь думать, а совать свои комменты всюду, где есть место по меньшей мере не этично.
13 января 2014, 12:21
УБЕДИТЕСЬ ЕЩЕ РАЗ В ТОМ ЧТО ПРИВАТ- это стая жуликов и воров.
16 января 2014, 22:25
Есть изменения, причем в лучшую сторону для меня. Приват перестал снимать половину поступлений на мой счет. Мелочь, а приятно. Может здравый смысл победит жажду наживы? Буду надеяться.