Не бачу кредитної карти на Приват 24

natashkakolach natashkakolach
8 октября 2013, 12:04
В кінці вересня взяла в Приватбанку кредитку, але до цього часу не бачу рахунку по карті на Приват24 і не можу його контролювати.Підключіть будь-ласка мою кредитку до Приват24.
8 октября 2013, 14:25
Шановний клієнт!
Для додавання карти в акаунт системи Приват24, ​​будь ласка, скористайтеся меню «Всі послуги» — «Налаштування» — «Додати карту». Введіть номер картки, в коментарях можна нічого не писати і натисніть кнопку відправити. Протягом 15-ти хвилин карта буде відображатися в списку.

Дякуємо за запитання!
З повагою, ПриватБанк.

odic
odic
8 октября 2013, 12:12
Подойдите в свое отделение и работники банка сами ее активируют, а в Приват24 увидите. Удачи
8 октября 2013, 12:19
Вона активована.
8 октября 2013, 20:27
В мене був ліміт кредитки 3900.Я сьогодня попросила кредитного інспектора, щоб мені зменшив ліміт до мінімального, тобто 300грн. Зняла з кредитки 50грн.+5грн комісія, на залишку має бути 245грн. А в приваті 24 показує заборгованість 3654.8грн. Чому???
9 октября 2013, 16:46
Наталія, здравствуйте!
Хотіли б звернути Вашу увагу: заявка на зменшення кредитного ліміту розглядається протягом 3- х банківських днів.

Щоб надати консультацію саме по Вашій карті, необхідна додаткова інформація та ідентифікація Вас як власника. Будь ласка, відправте нам лист на адресу електронної пошти web-hotmail@privatbank.ua, посилаючись на це повідомлення, вказавши контактний номер телефону і зручний час для зворотного зв'язку. Інформація обов'язково буде перевірена після чого ми зможемо надати розгорнуту відповідь.

Дякуємо за звернення!
З повагою, ПриватБанк.