ВХОД
Вернуться

Я не хочу на обробку своїх даних

aaaa4444 aaaa4444
11 сентября 2013, 15:12
1
Я пишу вам і ви не можете відповісти мені!!! Я хочу піти з банку і щоб всі мої персональні дані були видалені негайно після закриття договору. Як це зробити? Бо якщо ви це не робите, то ви порешуєте закон України і держава вам не указ! Почитайте закон, бо я маю право " 6) пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;

{Пункт 6 частини другої статті 8 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5491-VI від 20.11.2012}"
Ответ банка
ПриватБанк
11 сентября 2013, 17:30
Шановний клієнт!
Хотіли б нагадати: при оформленні банківського продукту, Ви даєте згоду на зберігання і обробку персональних даних протягом усього терміну дії договору, а також протягом 5 років з дати припинення дії договору (згідно умови та правил надання банківських послуг)

Можливість видалення персональних даних відразу після закриття договору відсутня.

Дякуємо за запитання!
З повагою, ПриватБанк.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться
 
×
окно закроется через 20 секунд