Кредитний ліміт

dmytrek 14 августа 2013, 12:11
Шокує відношення банку до мене як постійного клієнта, раніше ж банк сам надавав кредитні кошти. Отримую 4 роки зарплату через картку Привата (у міс майже 3000 грн), рік назад переоформляв кредитку й поставив ліміт 0 для безпеки (до цього було 2000), бо не користувався нею. Згодом почав активно користуватися картою, а зараз виникла потреба у ліміті вище 0 і умови у Привата сподобалися, але заявки на підвищення ліміту через П24 (2000, 300, 200) відхилили. Натомість знайомим пенсіонерам-родичам аж бігом без ïх запиту підняли до 800-8000 грн і мабуть це ще не межа! Це при пенсіï 800-900 грн.
Тобто банку не треба, щоб користувалися коштами для розрахунку в магазинах без комісій, а бідні люди хай знімають готівку й попадають на проценти?
Можна якось підняти ліміт без придбання продуктів банку чи йти до конкурента?
0682З4ООО2
14 августа 2013, 12:21
dmytrek, доброго дня!
Нам шкода, що Ви зіткнулися з подібними труднощами.
Щоб збільшити кредитний ліміт на платіжній карті «Універсальна», достатньо подати заявку в системі Приват24 меню «Ще» — «Кредити» — «Змінити кредитний ліміт», за телефоном гарячої лінії 0 800 500 003 або написавши в чат-онлайн на сайті http:/ / privatbank.ua.
Хотіли б звернути Вашу увагу: рішення про збільшення кредитного ліміту приймається в індивідуальному порядку і залежить від певних факторів, таких як:
— позитивна кредитна історія,
— рівень підтверджених доходів,
— відсутність раніше прострочених кредитів.

Дякуємо за запитання!
З повагою, ПриватБанк.

dmytrek
dmytrek
14 августа 2013, 12:27
Приватбанк, доброго дня!
Подавав неодноразово заявки через меню П24 і чат! На жаль, ïх відхилили (навіть 200-500 грн). Не розумію чому — я сумлінний клієнт 4 роки, у мене позитивна кредитна історія, не було ніколи прострочок, мій зарплатний проект з доходами у вас.
igor250675
igor250675
4 февраля 2014, 23:31
Доброго дня. Скажіть будь-ласка що за відношення? Неодноразово подавав заявки на кредит по кредитній карті, чому ви постійно його відхиляєте? В мене була перед тим карта кредитна з лімітом 8000 тисяч і ніяких проблем не було, я завжди повертав. Ще у мене є другі карти вашого банку + я оформив іменну золоту карту.Хтось може дати відповідь в чому справа?